Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 10-PC-LI3 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej
Jednostka: Instytut Pedagogiki Specjalnej
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 6.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowe

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-16
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Al-Khamisy, Ewa Bilska, Andrzej Giryński, Urszula Gosk, Hubert Iwanicki, Katarzyna Nawrocka, Radosław Piotrowicz, Marta Porembska, Anna Prożych, Stefan Przybylski, Kasper Sipowicz, Katarzyna Wereszka
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-17 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Danuta Al-Khamisy, Ewa Bilska, Agnieszka Dłużniewska, Andrzej Giryński, Urszula Gosk, Hubert Iwanicki, Izabella Kucharczyk, Kamil Kuracki, Dorota Lipiec, Kamila Miler-Zdanowska, Joanna Moleda, Katarzyna Nawrocka, Anna Nowicka-Skóra, Radosław Piotrowicz, Marta Porembska, Anna Prożych, Kasper Sipowicz, Katarzyna Smolińska, Grażyna Walczak, Katarzyna Wereszka, Izabela Więcek-Poborczyk, Dominika Wiśniewska, Edyta Zawadzka, Agnieszka Żabińska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Justyna Gasik, Tomasz Głowik, Joanna Kirsten, Joanna Moleda, Barbara Pilipczuk, Radosław Piotrowicz, Kasper Sipowicz, Bernadeta Szczupał
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni dla niestacjonarnych 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-29 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Anna Andrzejewska, Justyna Gasik, Tomasz Głowik, Hubert Iwanicki, Tadeusz Kott, Kamil Kuracki, Agnieszka Lubowiedzka, Joanna Moleda, Marta Pągowska, Barbara Pilipczuk, Marta Porembska, Stefan Przybylski, Mieczysław Sędzicki, Magdalena Wałachowska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Danuta Al-Khamisy, Ewa Bilska, Hubert Iwanicki, Katarzyna Nawrocka, Kasper Sipowicz, Dominika Wiśniewska, Edyta Zawadzka
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2021-02-22 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Danuta Al-Khamisy, Ewa Bilska, Agnieszka Dłużniewska, Andrzej Giryński, Urszula Gosk, Hubert Iwanicki, Agnieszka Jedlińska, Jacek Kulbaka, Kamil Kuracki, Magda Lejzerowicz, Dorota Lipiec, Milena Miałkowska-Kozaryna, Joanna Moleda, Katarzyna Nawrocka, Anna Nowicka-Skóra, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Marta Porembska, Stefan Przybylski, Kasper Sipowicz, Katarzyna Wereszka, Izabela Więcek-Poborczyk, Agnieszka Żabińska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2020-10-01 - 2021-02-21
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Anna Andrzejewska, Justyna Gasik, Małgorzata Jabłonowska, Agnieszka Lubowiedzka, Barbara Pilipczuk, Mieczysław Sędzicki, Magdalena Wałachowska, Ewa Wapiennik-Kuczbajska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni dla niestacjonarnych 2020/2021" (zakończony)

Okres: 2021-02-22 - 2021-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Danuta Al-Khamisy, Anna Andrzejewska, Ewa Bilska, Dorota Danielewicz, Tomasz Głowik, Urszula Gosk, Hubert Iwanicki, Iwona Konieczna, Ewa Kulesza, Jan Łaszczyk, Anna Nowicka-Skóra, Radosław Piotrowicz, Dorota Porembska, Irena Pospiszyl, Mieczysław Sędzicki, Grażyna Walczak, Katarzyna Wereszka, Dorota Zawadzka, Agnieszka Żabińska
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.