Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej 10-PC-LI3
Seminarium (SEM) Semestr letni 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3530
Diana Aksamit 16/ szczegóły
2 każdy wtorek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3532
Danuta Al-Khamisy 13/ szczegóły
3 każda środa, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3515
Ewa Bilska 9/ szczegóły
4 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3530
Andrzej Giryński 16/ szczegóły
5 każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00, Budynek z aulami C, sala 3515
Hubert Iwanicki 10/ szczegóły
6 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3412
Agnieszka Żabińska 12/ szczegóły
7 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1209/1210
Kamil Kuracki 10/ szczegóły
8 każda środa, 15:15 - 16:45, Budynek z aulami C, sala 3316
Dorota Lipiec 12/ szczegóły
9 każda środa, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3505
każda środa, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3505
każdy wtorek, 9:00 - 10:30, Budynek z aulami C, sala 3505
Kamila Miler-Zdanowska 12/ szczegóły
10 każdy wtorek, 11:20 - 12:50, Budynek z aulami C, sala 3516
Katarzyna Nawrocka 16/ szczegóły
11 każda środa, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3516
Joanna Moleda 8/ szczegóły
12 każda środa, 13:00 - 14:30, Budynek z aulami C, sala 3515
Anna Nowicka-Skóra 16/ szczegóły
13 każda środa, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3516
Marta Porembska 9/ szczegóły
14 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3305
Kasper Sipowicz 12/ szczegóły
15 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1010
Grażyna Walczak 13/ szczegóły
16 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3528
Izabela Więcek-Poborczyk 9/ szczegóły
17 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3630
Edyta Zawadzka 12/ szczegóły
18 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Izabella Kucharczyk 0/ szczegóły
19 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Radosław Piotrowicz 5/ szczegóły
20 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Dominika Wiśniewska 2/ szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Smolińska 0/ szczegóły
22 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Dłużniewska 1/ szczegóły
23 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Prożych 0/ szczegóły
24 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Urszula Gosk 1/ szczegóły
25 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Wereszka 5/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.