Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3] Semestr letni 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Hubert Iwanicki
14:30 Seminarium, grupa 5 każdy poniedziałek, 14:30 - 16:00 Sala 3515, budynek nr 0103

Wtorek

Kamila Miler-Zdanowska
9:00 Seminarium, grupa 9 każdy wtorek, 9:00 - 10:30 Sala 3505, budynek nr 0103
Katarzyna Nawrocka
11:20 Seminarium, grupa 10 każdy wtorek, 11:20 - 12:50 Sala 3516, budynek nr 0103
Danuta Al-Khamisy
17:10 Seminarium, grupa 2 każdy wtorek, 17:10 - 18:45 Sala 3532, budynek nr 0103

Środa

Kamila Miler-Zdanowska
8:00 Seminarium, grupa 9 każda środa, 8:00 - 9:35 Sala 3505, budynek nr 0103
Kamila Miler-Zdanowska
11:40 Seminarium, grupa 9 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 3505, budynek nr 0103
Anna Nowicka-Skóra
13:00 Seminarium, grupa 12 każda środa, 13:00 - 14:30 Sala 3515, budynek nr 0103
Marta Porembska
13:30 Seminarium, grupa 13 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 3516, budynek nr 0103
Joanna Moleda
13:30 Seminarium, grupa 11 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 3516, budynek nr 0103
Ewa Bilska
13:30 Seminarium, grupa 3 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 3515, budynek nr 0103
Dorota Lipiec
15:15 Seminarium, grupa 8 każda środa, 15:15 - 16:45 Sala 3316, budynek nr 0103
Grażyna Walczak
15:20 Seminarium, grupa 15 każda środa, 15:20 - 16:55 Sala 1010, budynek nr 0101
Edyta Zawadzka
17:10 Seminarium, grupa 17 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3630, budynek nr 0103
Izabela Więcek-Poborczyk
17:10 Seminarium, grupa 16 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3528, budynek nr 0103
Kasper Sipowicz
17:10 Seminarium, grupa 14 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3305, budynek nr 0103
Kamil Kuracki
17:10 Seminarium, grupa 7 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 1209/1210, budynek nr 0101
Agnieszka Żabińska
17:10 Seminarium, grupa 6 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3412, budynek nr 0103
Andrzej Giryński
17:10 Seminarium, grupa 4 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3530, budynek nr 0103
Diana Aksamit
17:10 Seminarium, grupa 1 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3530, budynek nr 0103

Czwartek

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)