Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Warsztaty umiejętności interpersonalnych AK-0F-WUI
Laboratorium/warsztaty (LAB) Semestr zimowy 2020/2021

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Arkadiusz Korycki 35/ szczegóły
2 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Arkadiusz Korycki 33/ szczegóły
3 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Katarzyna Archanowicz-Kudelska 20/ szczegóły
4 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Katarzyna Archanowicz-Kudelska 20/ szczegóły
5 każda środa, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Barbara Ratajska 20/ szczegóły
6 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Katarzyna Archanowicz-Kudelska 20/ szczegóły
7 każdy piątek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Katarzyna Archanowicz-Kudelska 19/ szczegóły
8 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Magdalena Bartoszak 19/ szczegóły
9 każda środa, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Barbara Ratajska 19/ szczegóły
10 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Marta Bodecka 21/ szczegóły
11 każdy piątek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Adrian Kabat 21/ szczegóły
12 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Krzysztof Grala 21/ szczegóły
13 każdy piątek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Krzysztof Grala 20/ szczegóły
14 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, (sala nieznana)
Arkadiusz Korycki 14/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Arkadiusz Korycki 10/ szczegóły
16 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Magdalena Bartoszak 12/ szczegóły
17 co drugi piątek (parzyste), 9:50 - 13:15, (sala nieznana)
Barbara Ratajska 20/ szczegóły
18 co drugi piątek (nieparzyste), 9:50 - 13:15, (sala nieznana)
Barbara Ratajska 22/ szczegóły
19 każdy piątek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Magdalena Bartoszak 17/ szczegóły
20 każdy piątek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska 14/ szczegóły
21 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Magdalena Bartoszak 17/ szczegóły
22 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska 18/ szczegóły
23 każdy piątek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Magdalena Bartoszak 21/ szczegóły
24 każdy piątek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Aleksandra Zadrożna 15/ szczegóły
25 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Patrycja Jurkiewicz 30/ szczegóły
26 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Ewa Weremczuk 28/ szczegóły
27 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Ewa Weremczuk 28/ szczegóły
28 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Patrycja Jurkiewicz 30/ szczegóły
29 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Patrycja Jurkiewicz 23/ szczegóły
30 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, (sala nieznana)
Ewa Weremczuk 27/ szczegóły
31 każdy piątek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Agnieszka Kolek 27/ szczegóły
32 każdy piątek, 11:40 - 13:15, (sala nieznana)
Agnieszka Kolek 25/ szczegóły
33 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Agnieszka Kolek 22/ szczegóły
34 każdy piątek, 9:50 - 11:25, (sala nieznana)
Agnieszka Kolek 25/ szczegóły
35 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, (sala nieznana)
Arkadiusz Korycki 13/ szczegóły
36 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, (sala nieznana)
Jacek Gralewski 10/ szczegóły
37 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, (sala nieznana)
Jacek Gralewski 12/ szczegóły
38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, (sala nieznana)
Maksymilian Pawłowski 13/ szczegóły
39 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, (sala nieznana)
Maksymilian Pawłowski 11/ szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.