Seminarium dyplomowe - 3 10-PC-MR3
Seminarium (SEM)
Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2017/2018
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Danuta Al-Khamisy | 18/ |
|
2 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Kornelia Czerwińska | 21/ |
|
3 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Agnieszka Dłużniewska | 30/ |
|
4 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Justyna Gasik-Daszkowska | 22/ |
|
5 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Urszula Gosk-Sobańska | 18/ |
|
6 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Hubert Iwanicki | 23/ |
|
7 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Joanna Moleda | 20/ |
|
8 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Anna Nowicka-Skóra | 24/ |
|
9 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Małgorzata Paplińska | 19/ |
|
10 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Elżbieta Paradowska | 1/ |
|
11 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Radosław Piotrowicz | 20/ |
|
12 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Stefan Przybylski | 22/ |
|
13 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Joanna Smogorzewska | 26/ |
|
14 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Grażyna Walczak | 23/ |
|
15 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Katarzyna Wereszka | 22/ |
|
16 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Agnieszka Wołowicz | 23/ |
|
17 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Katarzyna Bieńkowska | 9/ |
|
18 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Justyna Żulewska-Wrzosek | 24/ |
|
19 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Marianna Marek-Ruka | 3/ |
|
20 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Iwona Konieczna | 1/ |
|
21 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Aneta Jegier | 4/ |
|
22 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Kamil Miszewski | 3/ |
|
23 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Jarosław Michalski | 3/ |
|
24 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Andrzej Giryński | 3/ |
|
25 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Dorota Zawadzka | 1/ |
|
26 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Marta Pągowska | 9/ |
|
27 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Tomasz Głowik | 2/ |
|
28 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Dorota Porembska | 3/ |
|
29 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Błażej Przybylski | 1/ |
|
30 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Andrzej Ciążela | 1/ |
|
31 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Anna Prożych | 1/ |
|
32 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Wanda Hajnicz | 3/ |
|
33 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Grzegorz Szumski | 1/ |
|
34 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Agnieszka Lubowiedzka | 1/ |
|
35 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Bernadeta Szczupał | 1/ |
|
36 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Jarosław Korczak | 1/ |
|
37 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Kasper Sipowicz | 1/ |
|
38 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Sławomir Śniatkowski | 2/ |
|
39 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Joanna Głodkowska | 1/ |
|
40 |
(brak danych),
(sala nieznana)
|
Justyna Bluszcz | 1/ |
|
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.