Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Warsztaty umiejętności interpersonalnych [AK-0F-WUI] Semestr zimowy 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Joanna Pawłowska
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 38 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 2221, budynek nr 0102
Joanna Pawłowska
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 36 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 2221, budynek nr 0102
Małgorzata Cichoń-Piasecka
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3429/3430, budynek nr 0103
Magdalena Bartoszak
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3632, budynek nr 0103
Joanna Pawłowska
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 37 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 2221, budynek nr 0102
Joanna Pawłowska
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 35 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 2221, budynek nr 0102
Marcin Szostakowski
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 28 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3310/3311, budynek nr 0103
Małgorzata Cichoń-Piasecka
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 21 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3429/3430, budynek nr 0103
Małgorzata Cichoń-Piasecka
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 19 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 3088/3089, budynek nr 0103

Wtorek

Marcin Szostakowski
18:45 Laboratorium/warsztaty, grupa 28 każdy wtorek, 18:45 - 20:20 Sala 3139 (aula C), budynek nr 0103

Środa

Olga Apczyńska
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 4 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 3412, budynek nr 0103
Marcin John
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 41 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 3016, budynek nr 0103
Iwona Omelańczuk
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 40 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 1010, budynek nr 0101
Filip Rola
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 16 każda środa, 15:20 - 16:55 Sala 3605, budynek nr 0103
Filip Rola
17:10 Laboratorium/warsztaty, grupa 17 każda środa, 17:10 - 18:45 Sala 3605, budynek nr 0103
Edyta Idczak-Paceś
19:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 15 każda środa, 19:00 - 20:30 Sala 3077, budynek nr 0103

Czwartek

Arkadiusz Korycki
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 12 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 1010, budynek nr 0101
Arkadiusz Korycki
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 11 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 1010, budynek nr 0101
Monika Pudło
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 2 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 6302, budynek nr 9801
Małgorzata Cichoń-Piasecka
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 18 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 3093/3094, budynek nr 0103
Arkadiusz Korycki
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 14 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 1010, budynek nr 0101
Arkadiusz Korycki
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 13 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 1010, budynek nr 0101
Monika Pudło
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 1 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 6302, budynek nr 9801
Małgorzata Cichoń-Piasecka
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 39 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 3632, budynek nr 0103
Patrycja Jurkiewicz
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 25 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Patrycja Jurkiewicz
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 33 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 2105, budynek nr 0102
Patrycja Jurkiewicz
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 32 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 2105, budynek nr 0102
Marcin Szostakowski
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 30 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 3232, budynek nr 0103
Weronika Molińska
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 9 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Agnieszka Abramiuk
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 6 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Magdalena Bartoszak
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 5 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 1069, budynek nr 0101
Patrycja Jurkiewicz
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 34 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 2105, budynek nr 0102
Patrycja Jurkiewicz
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 31 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 2105, budynek nr 0102
Marcin Szostakowski
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 29 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Magdalena Bartoszak
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 10 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 1069, budynek nr 0101
Agnieszka Abramiuk
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 8 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Weronika Molińska, Anna Zarazińska
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 7 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 1107/1108, budynek nr 0101

Piątek

Marcin Szostakowski
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 28 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 2202/2203, budynek nr 0102
Alicja Zagrodzka
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 23 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3016, budynek nr 0103
Marcin Szostakowski
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 29 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 2202/2203, budynek nr 0102
Patrycja Jurkiewicz
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 24 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Patrycja Jurkiewicz
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 26 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Alicja Zagrodzka
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 22 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 3016, budynek nr 0103
Patrycja Jurkiewicz
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 27 każdy piątek, 13:30 - 15:05 Sala 1023/1024, budynek nr 0101

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)