Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 2 10-PC-LI2
Seminarium (SEM) Semestr zimowy 2018/2019

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1010
Diana Aksamit 15/ szczegóły
2 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Danuta Al-Khamisy 4/ szczegóły
3 każda środa, 16:00 - 18:00, Budynek z aulami C, sala 3016
Dorota Porembska 18/ szczegóły
4 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3515
Ewa Bilska 14/ szczegóły
5 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3530
Andrzej Giryński 15/ szczegóły
6 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1208
Urszula Gosk 14/ szczegóły
7 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1205
Wanda Hajnicz 10/ szczegóły
8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3515
Hubert Iwanicki 17/ szczegóły
9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3630
każda środa, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3530
Iwona Konieczna 17/ szczegóły
10 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3090/3092
Izabella Kucharczyk 17/ szczegóły
11 każda środa, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3516
Joanna Moleda 11/ szczegóły
12 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3093/3094
Katarzyna Nawrocka 15/ szczegóły
13 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3232
Anna Nowicka-Skóra 17/ szczegóły
14 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Elżbieta Paradowska 1/ szczegóły
15 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3305
Iwona Patejuk-Mazurek 9/ szczegóły
16 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3332
Radosław Piotrowicz 17/ szczegóły
17 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3088/3089
Marta Porembska 8/ szczegóły
18 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3528
Anna Prożych 15/ szczegóły
19 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1204
Stefan Przybylski 17/ szczegóły
20 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3412
Kasper Sipowicz 17/ szczegóły
21 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3413
Katarzyna Smolińska 13/ szczegóły
22 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3630
Małgorzata Walkiewicz-Krutak 13/ szczegóły
23 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3631
Dorota Lipiec 15/ szczegóły
24 każda środa, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3632
Agnieszka Jedlińska 16/ szczegóły
25 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Gasik 1/ szczegóły
26 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Tomasz Głowik 3/ szczegóły
27 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Wereszka 2/ szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Ludwik Malinowski 4/ szczegóły
29 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Dłużniewska 1/ szczegóły
30 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Bieńkowska 3/ szczegóły
31 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Tomasz Głowik 0/ szczegóły
32 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Izabela Więcek-Poborczyk 2/ szczegóły
33 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Barbara Trochimiak 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.