Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 4 i złożenie pracy 10-PC-MR4
Seminarium (SEM) Semestr letni dla niestacjonarnych 2018/2019

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Bieńkowska 1/ szczegóły
2 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1204
Danuta Al-Khamisy 15/ szczegóły
3 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3530
Diana Aksamit 16/ szczegóły
4 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3093/3094
Agnieszka Dłużniewska 22/ szczegóły
5 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3509
Joanna Głodkowska 17/ szczegóły
6 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3532
Urszula Gosk 15/ szczegóły
7 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Joanna Kirsten 14/ szczegóły
8 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1107/1108
Kamil Kuracki 18/ szczegóły
9 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3090/3092
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:15 - 16:30, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1023/1024
Agnieszka Lubowiedzka 15/ szczegóły
10 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3516
Katarzyna Nawrocka 16/ szczegóły
11 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1206
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3511
Joanna Moleda 16/ szczegóły
12 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3515
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 14:05 - 16:30, Budynek z aulami C, sala 3515
Hubert Iwanicki 11/ szczegóły
13 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3131/3132
Anna Nowicka-Skóra 18/ szczegóły
14 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 11:30, Budynek z aulami C, sala 3505
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3505
Małgorzata Paplińska 17/ szczegóły
15 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3530
Radosław Piotrowicz 19/ szczegóły
16 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3511
Katarzyna Wereszka 22/ szczegóły
17 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1208
Agnieszka Jedlińska 13/ szczegóły
18 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25, Budynek z aulami C, sala 3413
Mirosław Szymański 16/ szczegóły
19 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aneta Jegier 1/ szczegóły
20 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Andrzej Giryński 1/ szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jacek Kulbaka 1/ szczegóły
22 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Bluszcz 1/ szczegóły
23 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Mirosław Szymański 2/ szczegóły
24 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Dorota Porembska 1/ szczegóły
25 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jarosław Korczak 2/ szczegóły
26 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Grażyna Walczak 3/ szczegóły
27 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Wołowicz 1/ szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Bernadeta Szczupał 1/ szczegóły
29 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Gasik 2/ szczegóły
30 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Kamil Miszewski 1/ szczegóły
31 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aleksandra Chmielnicka-Plaskota 1/ szczegóły
32 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Stefan Przybylski 4/ szczegóły
33 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Prożych 1/ szczegóły
34 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Błażej Przybylski 1/ szczegóły
35 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Tadeusz Kott 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.