Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3] Semestr letni 2019/2020
Seminarium, grupa nr 17

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3]
Zajęcia: Semestr letni 2019/2020 [2019L] (zakończony)
Seminarium [SEM], grupa nr 17 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każda środa, 17:10 - 18:45
sala 3630
Budynek z aulami C jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 12
Limit miejsc: (brak danych)
Prowadzący: Edyta Zawadzka
Metody dydaktyczne:

W okresie zawieszenia zajęć i realizacji kształcenia w formie zdalnej stosuje się następujące metody: przesyłanie przeznaczonych do zapoznania się materiałów szkoleniowych oraz ich omówienie podczas spotkania z całą grupą seminaryjną (spotkanie ustalone w kalendarzu na platformie Teams), samodzielna praca studenta nad pracą dyplomową, konsultacje indywidualne w formie mailowej lub z zastosowaniem platformy Teams (w czasie trwania zajęć w postaci rozmów inicjowanych przez studenta lub pomiędzy nimi w formie spotkań ustalanych w kalendarzu), sprawdzanie fragmentów prac.

Metody i kryteria oceniania:

Warunkiem zaliczenia seminarium jest wprowadzenie przez studenta pracy do systemu APD oraz uznanie pracy za oryginalną na podstawie raportu z systemu antyplagiatowego.

Uwagi:

gr seminaryjna III DZPC - dr E. Zawadzka

--

W okresie wdrożenia kształcenia zdalnego, seminaria odbywają się w formie synchronicznej (konsultacje indywidualne, w zależności od potrzeb, z zastosowaniem aplikacji Teams, tzn. ustalane w kalendarzu spotkania lub rozmowy inicjowane przez studenta w godzinach trwania seminarium, jak również komunikacji telefonicznej - numer telefonu do wiadomości studentów) lub asynchronicznej (konsultacje za pośrednictwem komunikacji mailowej; sprawdzanie przez prowadzącą fragmentów prac, przesyłanie materiałów na uczelniane adresy e-mail).

Dodatkowo 15.04.2020 oraz 22.04.2020 na platformie Teams każda z Seminarzystek uczestniczyła w spotkaniu indywidualnym dt. postępów w zakresie przygotowania pracy dyplomowej.

13 maja zaplanowane jest spotkanie dt. konstruowania wstępu, zakończenia, przygotowania finalnej wersji pracy i procedury dyplomowania (w tym wprowadzania pracy do systemu APD) uzupełnione o przesłanie studentom materiałów dt. ww. zagadnień.

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-1 (2023-01-18)