Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej 10-PC-LI3
Semestr letni 2019/2020
Seminarium, grupa nr 17

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej 10-PC-LI3
Zajęcia Semestr letni 2019/2020 (2019L) (zakończony)
Seminarium (SEM), grupa nr 17 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce:
każda środa, 17:10 - 18:45
sala 3630
Budynek z aulami C jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Liczba osób w grupie: 12
Limit miejsc: (brak danych)
Prowadzący: Edyta Zawadzka
Metody dydaktyczne:

W okresie zawieszenia zajęć i realizacji kształcenia w formie zdalnej stosuje się następujące metody: przesyłanie przeznaczonych do zapoznania się materiałów szkoleniowych oraz ich omówienie podczas spotkania z całą grupą seminaryjną (spotkanie ustalone w kalendarzu na platformie Teams), samodzielna praca studenta nad pracą dyplomową, konsultacje indywidualne w formie mailowej lub z zastosowaniem platformy Teams (w czasie trwania zajęć w postaci rozmów inicjowanych przez studenta lub pomiędzy nimi w formie spotkań ustalanych w kalendarzu), sprawdzanie fragmentów prac.

Metody i kryteria oceniania:

Warunkiem zaliczenia seminarium jest wprowadzenie przez studenta pracy do systemu APD oraz uznanie pracy za oryginalną na podstawie raportu z systemu antyplagiatowego.

Uwagi:

gr seminaryjna III DZPC - dr E. Zawadzka

--

W okresie wdrożenia kształcenia zdalnego, seminaria odbywają się w formie synchronicznej (konsultacje indywidualne, w zależności od potrzeb, z zastosowaniem aplikacji Teams, tzn. ustalane w kalendarzu spotkania lub rozmowy inicjowane przez studenta w godzinach trwania seminarium, jak również komunikacji telefonicznej - numer telefonu do wiadomości studentów) lub asynchronicznej (konsultacje za pośrednictwem komunikacji mailowej; sprawdzanie przez prowadzącą fragmentów prac, przesyłanie materiałów na uczelniane adresy e-mail).

Dodatkowo 15.04.2020 oraz 22.04.2020 na platformie Teams każda z Seminarzystek uczestniczyła w spotkaniu indywidualnym dt. postępów w zakresie przygotowania pracy dyplomowej.

13 maja zaplanowane jest spotkanie dt. konstruowania wstępu, zakończenia, przygotowania finalnej wersji pracy i procedury dyplomowania (w tym wprowadzania pracy do systemu APD) uzupełnione o przesłanie studentom materiałów dt. ww. zagadnień.

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.