Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3] Semestr letni 2019/2020
Seminarium, grupa nr 8

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3]
Zajęcia: Semestr letni 2019/2020 [2019L] (zakończony)
Seminarium [SEM], grupa nr 8 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każda środa, 15:15 - 16:45
sala 3316
Budynek z aulami C jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 12
Limit miejsc: (brak danych)
Prowadzący: Dorota Lipiec
Zakres tematów:

W związku z wprowadzeniem kształcenia na odległość treści przedmiotu nie ulegają zmianie; w czasie prowadzenia edukacji zdalnej wyznaczono studentom następujące zadania:

- przesłanie do promotora drogą mailową na adres dlipiec@aps.edu.pl rozdziału III pracy dyplomowej (do końca marca)

- przesłanie drogą mailową całej pracy licencjackiej (do 19.04)

31.03.2020 - Przesłanie przez promotora drogą mailową do grupy ankiety, w celu uzyskania informacji, ile godzin terapii logopedycznej udało się każdej studentce zrealizować z dzieckiem z dyslalią w ramach seminarium dyplomowego i pisania pracy licencjackiej.

17.04.2020 - Wiadomość mailowa wysłana do grupy (przypomnienie zasad pisania pracy)

21.04.2020 - Wiadomość mailowa wysłana do grupy (Zarządzenie Rektora APS 189/2019 oraz procedura składania pracy dyplomowej w APS)

23.04.2020 - Ponowne przesłanie przez promotora drogą mailową do grupy ankiety, w celu uzyskania informacji, ile godzin terapii logopedycznej udało się każdej studentce zrealizować z dzieckiem z dyslalią w ramach seminarium dyplomowego i pisania pracy licencjackiej.

24.04.2020 - Wiadomość wysłana do grupy (prośba o zapoznanie się ze zaktualizowanym sylabusem przedmiotu)

14.05.2020 - Wiadomość wysłana do grupy (przesłanie aktualnego Zarządzenia Rektora APS dotyczącego pisania prac dyplomowych, procedury dyplomowania oraz dokumentów stanowiących załączniki do ww. zarządzenia)

19.05.2020 - Wiadomość wysłana do grupy (prośba o informacje nt. liczby osób planujących przystąpić do obrony w czerwcu lub lipcu 2020 r.)

2.06.2020 - Wiadomość wysłana do grupy (zarządzenie Rektora APS w sprawie dyplomowania online)

6.06.2020 - spotkanie z promotora z grupą seminaryjną (aplikacja Teams), przekazanie informacji dotyczących organizacji i przebiegu egzaminów dyplomowych online

Metody dydaktyczne:

Dydaktyka on-line: przesyłanie przez promotora zadań do wykonania dla studentów; nadzorowanie pisania prac licencjackich; sprawdzanie kolejnych rozdziałów i całości pracy.

Kontakt ze studentami będzie odbywał się drogą mailową za pośrednictwem poczty w domenie aps.edu.pl, możliwy także kontakt telefoniczny.

Metody i kryteria oceniania:

Zaliczenie seminarium przewidziane jest na koniec semestru. W związku z koniecznością prowadzenia dydaktyki on-line nie zmienia się sposób zaliczenia ustalony przed rozpoczęciem zdalnego kształcenia, pozostaje nim przeprowadzenie analizy studium indywidualnego przypadku i napisanie pracy dyplomowej. Zmienia się forma dostarczania zadań zaliczeniowych - zaliczenie na podstawie:

- oddawania promotorowi materiałów do sprawdzenia zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem (materiały w formie elektronicznej przesyłane drogą mailową pocztą w domenie aps);

- oddania do sprawdzenia całej pracy licencjackiej i jej akceptacji przez promotora (j.w.)

Uwagi:

gr seminaryjna III DZPC - dr D. Lipiec

Dydaktyka on-line: realizacja założeń seminarium przebiega zgodnie z planowanym wcześniej harmonogramem. Realizacja zajęć w trybie zdalnym odbywa się w sposób asynchroniczny za pomocą poczty elektronicznej w domenie aps.edu.pl (dlipiec@aps.edu.pl). Studenci mają możliwość zadawania pytań i są systematycznie informowani o postępach w czasie konsultacji indywidualnych w postaci korespondencji mailowej poprzez pocztę w domenie aps.

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-1 (2023-01-18)