Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 1 10-PC-LI1
Seminarium (SEM) Semestr letni 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 240
Zaliczenie: Zaliczenie

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3530
Diana Aksamit 13/12 szczegóły
2 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1069
Ewa Bilska 8/12 szczegóły
3 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1070/1071
Danuta Al-Khamisy, Agnieszka Dłużniewska 10/12 szczegóły
4 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3530
Andrzej Giryński 12/12 szczegóły
5 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1209/1210
Kamil Kuracki 10/12 szczegóły
6 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1073/1074
Magda Lejzerowicz 10/12 szczegóły
7 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1076/1077
Milena Miałkowska-Kozaryna 10/12 szczegóły
8 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3077
Joanna Moleda 8/12 szczegóły
9 każda środa, 15:00 - 16:30, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Katarzyna Nawrocka 12/12 szczegóły
10 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3515
Anna Nowicka-Skóra 10/12 szczegóły
11 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3631
Małgorzata Paplińska 11/12 szczegóły
12 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2120/2121
Radosław Piotrowicz 14/12 szczegóły
13 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3235
Marta Porembska 8/12 szczegóły
14 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1023/1024
Stefan Przybylski 10/12 szczegóły
15 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3305
Kasper Sipowicz 10/12 szczegóły
17 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Wereszka 5/12 szczegóły
18 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3528
Izabela Więcek-Poborczyk 11/12 szczegóły
19 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1027
Agnieszka Jedlińska 10/12 szczegóły
20 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3412
Agnieszka Żabińska 11/12 szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jacek Kulbaka 1/ szczegóły
22 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Hubert Iwanicki 2/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.