Grupa |
Termin(y) |
Prowadzący |
Miejsca Liczba osób w grupie / limit miejsc |
Akcje |
1 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1018
|
Diana Aksamit |
15/15
|
szczegóły
|
2 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Danuta Al-Khamisy |
4/15
|
szczegóły
|
3 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1203
|
Katarzyna Bieńkowska |
15/15
|
szczegóły
|
4 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3413
|
Ewa Bilska |
13/15
|
szczegóły
|
5 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3530
|
Andrzej Giryński |
15/15
|
szczegóły
|
6 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1204
|
Urszula Gosk-Sobańska |
16/15
|
szczegóły
|
7 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1205
|
Wanda Hajnicz |
10/15
|
szczegóły
|
8 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3511
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3528
|
Hubert Iwanicki |
16/15
|
szczegóły
|
9 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3518
|
Iwona Konieczna |
12/15
|
szczegóły
|
10 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2122
|
Izabella Kucharczyk |
16/15
|
szczegóły
|
11 |
każdy piątek, 11:00 - 12:30,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1107/1108
|
Joanna Moleda |
12/15
|
szczegóły
|
12 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3232
każda środa, 13:30 - 15:05,
Budynek z aulami C,
sala 3516
|
Katarzyna Nawrocka |
15/15
|
szczegóły
|
13 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2221
|
Anna Nowicka-Skóra |
17/15
|
szczegóły
|
14 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2202/2203
|
Elżbieta Paradowska |
1/15
|
szczegóły
|
15 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2222
|
Iwona Patejuk-Mazurek |
11/15
|
szczegóły
|
16 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3332
|
Radosław Piotrowicz |
19/15
|
szczegóły
|
17 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Marta Porembska |
8/15
|
szczegóły
|
18 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3412
|
Anna Prożych |
16/15
|
szczegóły
|
19 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1027
|
Stefan Przybylski |
14/15
|
szczegóły
|
20 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2225
|
Kasper Sipowicz |
16/15
|
szczegóły
|
21 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3077
|
Katarzyna Smolińska |
15/15
|
szczegóły
|
22 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3528
każdy czwartek, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3413
|
Małgorzata Walkiewicz-Krutak |
11/15
|
szczegóły
|
23 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3630
|
Dorota Lipiec |
17/16
|
szczegóły
|
24 |
każda środa, 15:20 - 16:55,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089
|
Agnieszka Jedlińska |
16/16
|
szczegóły
|
25 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Justyna Gasik-Daszkowska |
1/
|
szczegóły
|
26 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Kamil Miszewski |
1/
|
szczegóły
|
27 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Katarzyna Wereszka |
1/
|
szczegóły
|
28 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Izabela Więcek-Poborczyk |
1/
|
szczegóły
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.