Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 1 10-PC-LI1
Seminarium (SEM) Semestr letni 2017/2018

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 392
Zaliczenie: Zaliczenie

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1018
Diana Aksamit 15/15 szczegóły
2 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Danuta Al-Khamisy 4/15 szczegóły
3 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1203
Katarzyna Bieńkowska 15/15 szczegóły
4 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3413
Ewa Bilska 13/15 szczegóły
5 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3530
Andrzej Giryński 15/15 szczegóły
6 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1204
Urszula Gosk 16/15 szczegóły
7 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1205
Wanda Hajnicz 10/15 szczegóły
8 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3511
każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3528
Hubert Iwanicki 16/15 szczegóły
9 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3518
Iwona Konieczna 12/15 szczegóły
10 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2122
Izabella Kucharczyk 16/15 szczegóły
11 każdy piątek, 11:00 - 12:30, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1107/1108
Joanna Moleda 12/15 szczegóły
12 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3232
każda środa, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3516
Katarzyna Nawrocka 15/15 szczegóły
13 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2221
Anna Nowicka-Skóra 17/15 szczegóły
14 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2202/2203
Elżbieta Paradowska 1/15 szczegóły
15 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2222
Iwona Patejuk-Mazurek 11/15 szczegóły
16 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3332
Radosław Piotrowicz 19/15 szczegóły
17 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marta Porembska 8/15 szczegóły
18 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3412
Anna Prożych 16/15 szczegóły
19 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1027
Stefan Przybylski 14/15 szczegóły
20 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2225
Kasper Sipowicz 16/15 szczegóły
21 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3077
Katarzyna Smolińska 15/15 szczegóły
22 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3528
każdy czwartek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3413
Małgorzata Walkiewicz-Krutak 11/15 szczegóły
23 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3630
Dorota Lipiec 17/16 szczegóły
24 każda środa, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3088/3089
Agnieszka Jedlińska 16/16 szczegóły
25 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Gasik 1/ szczegóły
26 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Kamil Miszewski 1/ szczegóły
27 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Katarzyna Wereszka 1/ szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Izabela Więcek-Poborczyk 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.