Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 1 [10-PC-LI1] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Katarzyna Nawrocka
13:30
Seminarium, grupa 12
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3516, budynek nr 0103
Agnieszka Jedlińska
15:20
Seminarium, grupa 24
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Dorota Lipiec
15:20
Seminarium, grupa 23
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3630, budynek nr 0103
Małgorzata Walkiewicz-Krutak
15:20
Seminarium, grupa 22
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3528, budynek nr 0103
Katarzyna Smolińska
15:20
Seminarium, grupa 21
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3077, budynek nr 0103
Kasper Sipowicz
15:20
Seminarium, grupa 20
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2225, budynek nr 0102
Stefan Przybylski
15:20
Seminarium, grupa 19
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1027, budynek nr 0101
Anna Prożych
15:20
Seminarium, grupa 18
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3412, budynek nr 0103
Radosław Piotrowicz
15:20
Seminarium, grupa 16
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3332, budynek nr 0103
Iwona Patejuk-Mazurek
15:20
Seminarium, grupa 15
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2222, budynek nr 0102
Elżbieta Paradowska
15:20
Seminarium, grupa 14
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2202/2203, budynek nr 0102
Anna Nowicka-Skóra
15:20
Seminarium, grupa 13
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2221, budynek nr 0102
Katarzyna Nawrocka
15:20
Seminarium, grupa 12
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3232, budynek nr 0103
Izabella Kucharczyk
15:20
Seminarium, grupa 10
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2122, budynek nr 0102
Iwona Konieczna
15:20
Seminarium, grupa 9
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3518, budynek nr 0103
Hubert Iwanicki
15:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3528, budynek nr 0103
Hubert Iwanicki
15:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3511, budynek nr 0103
Wanda Hajnicz
15:20
Seminarium, grupa 7
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1205, budynek nr 0101
Urszula Gosk-Sobańska
15:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1204, budynek nr 0101
Andrzej Giryński
15:20
Seminarium, grupa 5
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3530, budynek nr 0103
Ewa Bilska
15:20
Seminarium, grupa 4
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3413, budynek nr 0103
Katarzyna Bieńkowska
15:20
Seminarium, grupa 3
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1203, budynek nr 0101
Diana Aksamit
15:20
Seminarium, grupa 1
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1018, budynek nr 0101
Czwartek
Małgorzata Walkiewicz-Krutak
15:20
Seminarium, grupa 22
każdy czwartek, 15:20 - 16:55
Sala 3413, budynek nr 0103
Piątek
Joanna Moleda
11:00
Seminarium, grupa 11
każdy piątek, 11:00 - 12:30
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C