Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 2 i złożenie pracy 10-PE-LIC2a
Seminarium (SEM) Rok akademicki 2017/2018

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3088/3089
Justyna Bluszcz 14/17 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1208
Monika Czyżewska, Janusz Gęsicki 7/17 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1070/1071
Przemysław Florczak 14/17 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1073/1074
Sylwia Galanciak 15/17 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1076/1077
Marta Galewska-Kustra, Jacek Gralewski 12/17 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2221
Dorota Jankowska 11/17 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1104/1105
Ewa Lewandowska-Tarasiuk 21/17 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Jan Łaszczyk 12/17 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3093/3094
Jarosław Michalski 20/17 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3413
Franciszek Szlosek 15/17 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3528
Maciej Tanaś, Marek Siwicki 15/17 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3412
Katarzyna Pardej 12/17 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2225
Marta Kotarba 15/17 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3526/3527
Agnieszka Olechowska 20/17 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2222
Aneta Jegier 26/17 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3309
Anna Mikler-Chwastek 20/17 szczegóły
17 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3305
Lucyna Milewska-Moneta 17/17 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Małgorzata Jabłonowska 18/17 szczegóły
19 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Urszula Dernowska 3/ szczegóły
20 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Józef Bednarek 2/ szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aleksandra Tłuściak-Deliowska 4/ szczegóły
22 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Szymon Kawalla 1/ szczegóły
23 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jan Sikora 3/ szczegóły
24 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Małgorzata Kierzkowska 1/ szczegóły
25 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Elżbieta Strutyńska 4/ szczegóły
26 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jan Jelinek 1/ szczegóły
27 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Agnieszka Zamarian 1/ szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Piotr Rosół 1/ szczegóły
29 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Andrzejewska 1/ szczegóły
30 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Edyta Roszyńska 1/ szczegóły
31 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Ewa Dąbrowa 1/ szczegóły
32 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Siwicki 3/ szczegóły
33 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marlena Grzelak-Klus 4/ szczegóły
34 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aleksandra Gajda 1/ szczegóły
35 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Gęsicki 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.