Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 1 10-PE-LIC1
Seminarium (SEM) Semestr letni 2016/2017

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 323
Zaliczenie: Zaliczenie

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1027
Justyna Bluszcz 15/17 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3088/3089
Monika Czyżewska, Janusz Gęsicki 9/17 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1109
Przemysław Florczak 13/17 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3235
Sylwia Galanciak 15/17 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3232
Marta Galewska-Kustra 13/17 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3077
Dorota Jankowska 12/17 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1010
Ewa Lewandowska-Tarasiuk 15/17 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3088/3089
Jan Łaszczyk 12/17 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3090/3092
Jarosław Michalski 18/17 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3412
Franciszek Szlosek 21/17 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3332
Maciej Tanaś 18/17 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1206
Katarzyna Pardej 13/17 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Marta Kotarba 15/17 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3305
Agnieszka Olechowska 19/17 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1205
Aneta Jegier 20/17 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1204
Anna Mikler-Chwastek 20/17 szczegóły
17 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1208
Lucyna Milewska-Moneta 18/17 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:50 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Małgorzata Jabłonowska 17/17 szczegóły
19 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Dorota Jankowska 1/ szczegóły
20 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Renata Nguyen 1/ szczegóły
21 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Jacek Gralewski 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.