Grupa |
Termin(y) |
Prowadzący |
Miejsca Liczba osób w grupie / limit miejsc |
Akcje |
1 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1027
|
Justyna Bluszcz |
15/17
|
szczegóły
|
2 |
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089
|
Monika Czyżewska, Janusz Gęsicki |
9/17
|
szczegóły
|
3 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1109
|
Przemysław Florczak |
13/17
|
szczegóły
|
4 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3235
|
Sylwia Galanciak |
15/17
|
szczegóły
|
5 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3232
|
Marta Galewska-Kustra |
13/17
|
szczegóły
|
6 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3077
|
Dorota Jankowska |
12/17
|
szczegóły
|
7 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1010
|
Ewa Lewandowska-Tarasiuk |
15/17
|
szczegóły
|
8 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089
|
Jan Łaszczyk |
12/17
|
szczegóły
|
9 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3090/3092
|
Jarosław Michalski |
18/17
|
szczegóły
|
10 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3412
|
Franciszek Szlosek |
21/17
|
szczegóły
|
11 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3332
|
Maciej Tanaś |
18/17
|
szczegóły
|
12 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1206
|
Katarzyna Pardej |
13/17
|
szczegóły
|
13 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1207
|
Marta Kotarba |
15/17
|
szczegóły
|
14 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3305
|
Agnieszka Olechowska |
19/17
|
szczegóły
|
15 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1205
|
Aneta Jegier |
20/17
|
szczegóły
|
16 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1204
|
Anna Mikler-Chwastek |
20/17
|
szczegóły
|
17 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1208
|
Lucyna Milewska-Moneta |
18/17
|
szczegóły
|
18 |
każdy poniedziałek, 8:50 - 9:35,
Budynek z aulami C,
sala 3326 (komp.)
każdy poniedziałek, 12:30 - 13:15,
Budynek z aulami C,
sala 3326 (komp.)
|
Małgorzata Jabłonowska |
17/17
|
szczegóły
|
19 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Dorota Jankowska |
1/
|
szczegóły
|
20 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Renata Nguyen |
1/
|
szczegóły
|
21 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jacek Gralewski |
1/
|
szczegóły
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.