Seminarium dyplomowe - 2 10-PE-MR2
Seminarium (SEM)
Semestr letni dla niestacjonarnych 2018/2019
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2105 |
Anna Andrzejewska | 14/13 |
|
2 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1107/1108 |
Józef Bednarek | 9/13 |
|
3 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1205 |
Jarosława Lach | 10/13 |
|
4 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3077 |
Jan Łaszczyk | 12/13 |
|
5 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1023/1024 |
Magdalena Ostolska | 13/13 |
|
6 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1206 |
Rafał Piwowarski | 14/13 |
|
7 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Błażej Przybylski | 3/13 |
|
8 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jan Sikora | 3/13 |
|
9 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1010 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55, Budynek z aulami C, sala 3412 |
Maria Staworzyńska-Grządziel | 13/13 |
|
10 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1207 |
Beata Rola | 17/13 |
|
11 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1204 |
Natalia Bednarska | 15/13 |
|
12 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1073/1074 |
Agnieszka Pawlak | 7/13 |
|
13 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Ewa Grudziewska | 4/13 |
|
14 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Aneta Jegier | 1/13 |
|
15 |
jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1107/1108 |
Zdzisław Czajka | 13/ |
|
16 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jan Jelinek | 1/ |
|
17 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Monika Czajkowska | 1/ |
|
18 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Justyna Bluszcz | 1/ |
|
19 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Anna Perkowska-Klejman | 1/ |
|
20 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Danuta Uryga | 1/ |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.