Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Technologia informacyjna [10-2F-TEI] Semestr letni 2016/2017

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Justyna Wiśniewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 22 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Justyna Wiśniewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Małgorzata Jabłonowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 3 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Justyna Wiśniewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
11:40 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Małgorzata Jabłonowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103

Wtorek

Anna Makaruk
8:00 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 8:00 - 9:35 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Miłosz Romaniuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 8:00 - 9:35 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 9:50 - 11:25 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103

Środa

Czwartek

Anna Makaruk
13:30 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 13:30 - 16:55 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
13:30 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Daniel Kantor
15:20 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
15:20 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 15:20 - 16:55 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
17:10 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 17:10 - 18:45 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103

Piątek

Maria Trzcińska-Król
8:00 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Alicja Baum
8:00 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Maria Trzcińska-Król
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
9:50 Ćwiczenia, grupa 15 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Małgorzata Jabłonowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Alicja Baum
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Maria Trzcińska-Król
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Małgorzata Jabłonowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Alicja Baum
11:40 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek z aulami C

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)