Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Technologia informacyjna AK-0F-TEI
Laboratorium/warsztaty (LAB) Semestr zimowy 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy piątek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Maria Trzcińska-Król 16/ szczegóły
2 każdy piątek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Maria Trzcińska-Król 19/ szczegóły
3 każdy czwartek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Katarzyna Korbecka 6/ szczegóły
4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3329 (komp.)
Justyna Wiśniewska 10/ szczegóły
5 każdy czwartek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Katarzyna Korbecka 16/ szczegóły
6 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Alicja Baum 9/ szczegóły
7 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Małgorzata Jabłonowska 10/ szczegóły
8 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3329 (komp.)
Anna Makaruk 12/ szczegóły
9 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
0/ szczegóły
10 każdy czwartek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Małgorzata Jabłonowska 10/ szczegóły
11 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Małgorzata Jabłonowska 10/ szczegóły
12 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3329 (komp.)
Anna Makaruk 9/ szczegóły
13 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Alicja Baum 11/ szczegóły
14 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Alicja Baum 7/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Sergo Kuruliszwili 10/ szczegóły
16 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Katarzyna Korbecka 11/ szczegóły
17 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Sergo Kuruliszwili 12/ szczegóły
18 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Marlena Hlebowicz 12/ szczegóły
19 każdy wtorek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Monika Rebizant 12/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Miłosz Romaniuk 11/ szczegóły
21 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Katarzyna Korbecka 9/ szczegóły
22 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
Miłosz Romaniuk 8/ szczegóły
23 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
Katarzyna Korbecka 12/ szczegóły
24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3329 (komp.)
Justyna Wiśniewska 8/ szczegóły
25 każdy piątek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3328 (komp.)
każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Marlena Hlebowicz 16/ szczegóły
26 każdy piątek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3326 (komp.)
każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3330 (komp.)
Marlena Hlebowicz 15/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.