Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Warsztaty umiejętności interpersonalnych AK-0F-WUI
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/2021


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-11-23 - 2020-11-29  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.29
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Patrycja Jurkiewicz
8:00, gr.30
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Ewa Weremczuk
8:00, gr.9
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Barbara Ratajska
8:00, gr.23
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Magdalena Bartoszak
8:00, gr.24
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Aleksandra Zadrożna
8:50, gr.2
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Arkadiusz Korycki
8:50, gr.11
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Adrian Kabat
8:50, gr.13
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Krzysztof Grala
9:00
9:50, gr.25
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Patrycja Jurkiewicz
9:50, gr.26
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Ewa Weremczuk
9:50, gr.18
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Barbara Ratajska
9:50, gr.21
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Magdalena Bartoszak
9:50, gr.22
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska
9:50, gr.34
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Agnieszka Kolek
10:00
10:40, gr.1
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Arkadiusz Korycki
10:40, gr.10
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Marta Bodecka
10:40, gr.12
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Krzysztof Grala
10:40, gr.33
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Agnieszka Kolek
11:00
11:40, gr.27
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Ewa Weremczuk
11:40, gr.28
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Patrycja Jurkiewicz
11:40, gr.7
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Katarzyna Archanowicz-Kudelska
11:40, gr.19
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Magdalena Bartoszak
11:40, gr.20
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Aleksandra Jastrzębowska - Jasińska
11:40, gr.31
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Agnieszka Kolek
12:00
12:30, gr.4
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Katarzyna Archanowicz-Kudelska
12:30, gr.32
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Agnieszka Kolek
13:00
13:30, gr.6
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Katarzyna Archanowicz-Kudelska
14:00
14:20, gr.15
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Arkadiusz Korycki
14:20, gr.16
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Magdalena Bartoszak
14:20, gr.38
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Maksymilian Pawłowski
14:20, gr.3
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Katarzyna Archanowicz-Kudelska
14:20, gr.8
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Magdalena Bartoszak
15:00
16:00
16:10, gr.35
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Arkadiusz Korycki
16:10, gr.37
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Jacek Gralewski
16:10, gr.39
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Maksymilian Pawłowski
17:00
18:0018:00, gr.14
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Arkadiusz Korycki
18:00, gr.36
Laboratorium/warsztaty (sala nieznana), Jacek Gralewski