Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Technologia informacyjna AK-0F-TEI
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-01-20 - 2020-01-26  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.21
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Katarzyna Korbecka
8:00, gr.11
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Małgorzata Jabłonowska
8:00, gr.12
Laboratorium/warsztaty (3329 (komp.)), Anna Makaruk
8:00, gr.13
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Alicja Baum
8:00, gr.1
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Maria Trzcińska-Król
9:00
9:50, gr.15
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Sergo Kuruliszwili
9:50, gr.16
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Katarzyna Korbecka
9:50, gr.6
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Alicja Baum
9:50, gr.7
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Małgorzata Jabłonowska
9:50, gr.8
Laboratorium/warsztaty (3329 (komp.)), Anna Makaruk
9:50, gr.25
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Marlena Hlebowicz
9:50, gr.26
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Marlena Hlebowicz
9:50, gr.2
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Maria Trzcińska-Król
10:00
11:00
11:40, gr.23
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Katarzyna Korbecka
11:40, gr.24
Laboratorium/warsztaty (3329 (komp.)), Justyna Wiśniewska
11:40, gr.14
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Alicja Baum
11:40, gr.5
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Katarzyna Korbecka
11:40, gr.10
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Małgorzata Jabłonowska
12:00
13:00
13:30, gr.4
Laboratorium/warsztaty (3329 (komp.)), Justyna Wiśniewska
13:30, gr.17
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Sergo Kuruliszwili
13:30, gr.18
Laboratorium/warsztaty (3326 (komp.)), Marlena Hlebowicz
13:30, gr.3
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Katarzyna Korbecka
14:00
15:00
15:20, gr.22
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Miłosz Romaniuk
16:00
17:00
17:10, gr.20
Laboratorium/warsztaty (3328 (komp.)), Miłosz Romaniuk
17:10, gr.19
Laboratorium/warsztaty (3330 (komp.)), Monika Rebizant
18:00
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek z aulami C