Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Etyka [AK-0F-ETY] Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2021/2022

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Łukasz Rąb
jednokrotnie8:00 Wykład, grupa 3 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25 Sala 3080 (aula B), budynek nr 0103
Mateusz Kucz
jednokrotnie8:00 Wykład, grupa 1 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25
Łukasz Rąb
jednokrotnie10:30 Ćwiczenia, grupa 6 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55 Sala 3077, budynek nr 0103
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie10:30 Wykład, grupa 2 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55 Sala 1115/1116, budynek nr 0101
Mateusz Kucz
jednokrotnie10:30 Ćwiczenia, grupa 1 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55
Łukasz Rąb
jednokrotnie13:15 Ćwiczenia, grupa 7 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:15 - 15:40 Sala 3077, budynek nr 0103
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie13:15 Ćwiczenia, grupa 3 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:15 - 15:40 Sala 2122, budynek nr 0102
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie13:15 Ćwiczenia, grupa 2 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:15 - 15:40
Łukasz Rąb
jednokrotnie15:45 Ćwiczenia, grupa 5 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:45 - 18:10 Sala 3077, budynek nr 0103
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie15:45 Ćwiczenia, grupa 4 jednokrotnie, sobota (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 15:45 - 18:10 Sala 2122, budynek nr 0102

Niedziela

Łukasz Rąb
jednokrotnie8:00 Wykład, grupa 3 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25 Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie8:00 Ćwiczenia, grupa 3 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25 Sala 2122, budynek nr 0102
Mateusz Kucz
jednokrotnie8:00 Wykład, grupa 1 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie10:30 Ćwiczenia, grupa 4 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55 Sala 2122, budynek nr 0102
Mateusz Kucz
jednokrotnie10:30 Ćwiczenia, grupa 1 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55
Łukasz Rąb
jednokrotnie12:10 Ćwiczenia, grupa 5 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 12:10 - 14:50 Sala 3077, budynek nr 0103
Katarzyna Łukaszewska
jednokrotnie13:15 Ćwiczenia, grupa 2 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 13:15 - 15:40
Łukasz Rąb
jednokrotnie14:55 Ćwiczenia, grupa 6 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 14:55 - 17:20 Sala 3077, budynek nr 0103
Łukasz Rąb
jednokrotnie17:25 Ćwiczenia, grupa 7 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 17:25 - 19:50 Sala 3077, budynek nr 0103

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)