Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Seminarium dyplomowe - 3

Informacje ogólne

Kod przedmiotu: 10-PC-MR3 Kod Erasmus / ISCED: (brak danych) / (brak danych)
Nazwa przedmiotu: Seminarium dyplomowe - 3
Jednostka: Instytut Pedagogiki Specjalnej
Grupy:
Punkty ECTS i inne: 0 LUB 6.00 (w zależności od programu)
zobacz reguły punktacji
Język prowadzenia: polski
Rodzaj przedmiotu:

obowiązkowe

Efekty uczenia się:

Wiedza

PC2_KK_W07 Zna procedurę prowadzenia badań w pedagogice specjalnej

Umiejętności

PC2_KK_U04 Realizuje projekt badawczy w oparciu o przyjęte założenia metodologiczne

PC2_KK_U03 PC2_KK_U04 Analizuje i interpretuje wyniki badań zgodnie z przyjętym schematem i w świetle literatury przedmiotu

Kompetencje społeczne

PC2_KK_K04 Kieruje się dobrem badanych podczas prowadzenia badania

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-16
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Ewa Bilska, Danuta Emiluta-Rozya, Jarosław Gara, Andrzej Giryński, Ewa Grudziewska, Hubert Iwanicki, Małgorzata Jabłonowska, Agnieszka Konieczna, Ewa Kulesza, Ludwik Malinowski, Barbara Marcinkowska, Katarzyna Nawrocka, Rafał Piwowarski, Irena Pospiszyl, Bernadeta Szczupał, Mirosław Szymański, Sławomir Śniatkowski, Katarzyna Wereszka
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr letni 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2020-02-17 - 2020-09-30
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Mirosław Szymański, Sławomir Śniatkowski
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie

Zajęcia w cyklu "Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2019/2020" (zakończony)

Okres: 2019-10-01 - 2020-02-28
Wybrany podział planu:


powiększ
zobacz plan zajęć
Typ zajęć: Seminarium, 30 godzin więcej informacji
Koordynatorzy: (brak danych)
Prowadzący grup: Diana Aksamit, Danuta Al-Khamisy, Katarzyna Bieńkowska, Ewa Bilska, Ewa Dąbrowa, Agnieszka Dłużniewska, Justyna Gasik, Joanna Głodkowska, Hubert Iwanicki, Agnieszka Jedlińska, Aneta Jegier, Szymon Kawalla, Joanna Kirsten, Iwona Konieczna, Ewa Kulesza, Barbara Marcinkowska, Anna Mikler-Chwastek, Kamil Miszewski, Joanna Moleda, Katarzyna Nawrocka, Anna Nowicka-Skóra, Marta Pągowska, Anna Perkowska-Klejman, Radosław Piotrowicz, Irena Pospiszyl, Stefan Przybylski, Grażyna Walczak, Magdalena Wałachowska, Jolanta Wiśniewska, Hanna Żuraw
Lista studentów: (nie masz dostępu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.