Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć odbywających się w sali 3526/3527 (2024-02-26 - 2024-03-03) Budynek z aulami C (0103)

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

2024-02-26 - 2024-03-03
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobota
7:00
8:008:00, CW gr.1
Przemoc w rodzinie i związkach partnerskich – jak i dlaczego ludzie krzywdzą tych, których kochają - Ewa Bilska
8:00, WYK gr.1
Przygotowanie ucznia do nauki czytania i pisania - Iwona Konieczna
8:00, CW gr.1
Trening technik uczenia się - Karolina Jabłońska
8:00, CW gr.2
Metodyka edukacji technicznej w przedszkolu i klasach I-III - Jan Jelinek
9:00
9:50, CW gr.1
Metodyka edukacji polonistycznej - Iwona Konieczna
9:50, CW gr.4
Metodyka edukacji polonistycznej - Iwona Konieczna
9:50, CW gr.1
Przygotowanie ucznia do nauki czytania i pisania - Iwona Konieczna
9:50, KON gr.1
Urban Education - Ewa Duda
10:00
10:30, CW gr.1
Metodyka edukacji technicznej w przedszkolu i klasach I-III - Jan Jelinek
11:00
11:40, CW gr.2
Metodyka edukacji polonistycznej - Iwona Konieczna
11:40, CW gr.5
Metodyka edukacji polonistycznej - Iwona Konieczna
11:40, CW gr.3
Kultura organizacyjna szkoły i jej diagnozowanie - Ewa Duda
11:40, CW gr.1
Uczeń nieprzystosowany społecznie w szkole - Hubert Iwanicki
12:00
13:00
13:30, CW gr.3
Metodyka edukacji polonistycznej - Iwona Konieczna
13:30, SEM gr.7
Seminarium dyplomowe magisterskie - 2 - Agnieszka Konieczna
13:30, CW gr.1
Współczesny rynek pracy - Urszula Jeruszka
13:30, CW gr.2
Podstawy dydaktyki nauczania zintegrowanego na etapie edukacji wczesnoszkolnej - Jarosław Korczak
13:30, SEM gr.2
Seminarium dyplomowe licencjackie - 1 - Dorota Jankowska
14:00
15:00
15:20, CW gr.1
Ciało w kulturze konsumpcyjnej - Adam Buczkowski
15:45, LAB gr.1
Techniki terapii i pomocy psychologicznej dzieciom i młodzieży - Joanna Marek-Banach
16:00
17:00
18:00

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek z aulami C

kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.0.0-7 (2024-02-19)