Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się

Informacje o sali nr 1115/1116 (2020-06-01 - 2020-06-07)
Budynek dydaktyczny - główny A (0101)

Plan zajęć odbywających się w sali

Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-06-01 - 2020-06-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:008:00, CW gr.2
Polityka społeczna w UE - Ludwik Malinowski
8:00, WYK gr.2
Psychospołeczne aspekty niepełnosprawności - Bernadeta Szczupał
9:00
9:50, CW gr.1
Współczesne problemy społeczne w Polsce - Kazimierz Frieske
9:50, CW gr.1
Polityka społeczna w UE - Ludwik Malinowski
9:50, WYK gr.1
Instytucje pomocy społecznej - Stanisław Szmagalski
10:00
10:30, WYK gr.1
Standardy diagnozy psychologicznej - Marcin Sękowski
10:30, WYK gr.1
Elementy polityki społecznej - Krystyna Heland-Kurzak
11:00
11:40, CW gr.1
III sektor - Kazimierz Frieske
11:40, CW gr.2
Socjologia mikrostruktur społecznych - Joanna Zalewska
11:40, CW gr.1
Metodyka edukacji wczesnoszkolnej uczniów niesłyszących - Katarzyna Wereszka
11:40, WYK gr.1
Różnice międzykulturowe - Barbara Pasamonik
12:00
13:00
13:15, WYK gr.1
Standardy diagnozy psychologicznej - Marcin Sękowski
13:15, WYK gr.1
Elementy polityki społecznej - Krystyna Heland-Kurzak
13:30, CW gr.1
Zagrożenia mediów cyfrowych - Agnieszka Kolek
13:30, LAB gr.3
Warsztaty umiejętności społecznych w pracy socjalnej - Katarzyna Stanek
13:30, WYK gr.1
Antropologia kulturowa - Barbara Pasamonik
14:00
14:20, WYK gr.1
Edukacja matematyczna dzieci ze wspomaganiem rozwoju umysłowego – metodyka - Małgorzata Makiewicz
15:00
15:20, CW gr.3
Biologiczne podstawy zachowania - Karolina Nowak-Stańczyk
15:20, WYK gr.1
Pedagogika społeczna - Wiesław Theiss
15:20, WYK gr.1
Dzieje PRL - Marta Cobel-Tokarska
15:45, WYK gr.1
Psychologia osobowości - Marcin Sękowski
15:45, WYK gr.1
Anatomia funkcjonalna i plastyczność mózgu - Karolina Nowak-Stańczyk
16:00
17:00
17:10, CW gr.2
Biologiczne podstawy zachowania - Karolina Nowak-Stańczyk
17:10, WYK gr.1
Wprowadzenie do pedagogiki - Bogusław Milerski
17:10, WYK gr.1
Socjologia kultury - Marta Cobel-Tokarska
18:00
19:00