Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Seminarium dyplomowe magisterskie - 2 [PC-2F-MR2] Semestr letni 2019/2020
Seminarium, grupa nr 11

powiększ
plan zajęć przedmiotu
zaznaczono (na zielono) terminy
aktualnie wyświetlanej grupy
To jest strona grupy zajęciowej. Jeśli szukasz opisu przedmiotu, zobacz stronę przedmiotu
Przedmiot: Seminarium dyplomowe magisterskie - 2 [PC-2F-MR2]
Zajęcia: Semestr letni 2019/2020 [2019L] (zakończony)
Seminarium [SEM], grupa nr 11 [pozostałe grupy]
Termin i miejsce: Podana informacja o terminie jest orientacyjna. W celu uzyskania pewnej informacji obejrzyj kalendarz roku akademickiego lub skontaktuj się z wykładowcą (nieregularności zdarzają się przede wszystkim w przypadku zajęć odbywających się rzadziej niż co tydzień).
każda środa, 9:50 - 11:25
sala 3530
Budynek z aulami C jaki jest adres?
Terminy najbliższych spotkań: Daty odbywania się zajęć grupy. Prezentują informacje na podstawie zdefiniowanych w USOS terminów oraz spotkań.
Kliknij w datę by zobaczyć tygodniowy plan z zaznaczonym spotkaniem.
Wszystkie zajęcia tej grupy już się odbyły - pokaż terminy wszystkich spotkań.
Data i miejsceProwadzący
Liczba osób w grupie: 12
Limit miejsc: (brak danych)
Prowadzący: Agnieszka Żabińska
Zakres tematów:

Kontakt w czasie trwania edukacji zdalnej - informacje do studentów wysyłane przez USOSmail oraz indywidualnie na osobiste adresy mailowe z poczty APS studentów, kontakt do wykładowcy przez maila APS.

Prowadzący zajęcia:

- z każdym studentem indywidualnie ustala plan służący przygotowaniu pracy dyplomowej;

- na bieżąco analizuje przesyłane prace studentów;

- przesyła drogą mailową informację zwrotną dla studentów.

25.03. Proszę do końca marca sprecyzować tematy prac oraz określić spis treści. Proszę o napisanie części teorii i przesłanie mi tych tekstów mailem.

01.04. przez USOSmail przesyłam instrukcję styl APA służącą do prawidłowego opracowania bibliografii.

08.04. przez USOSmail otrzymują Państwo materiały teoretyczne dotyczące metodologii badań. proszę zapoznać się z treściami i zrobić notatki dotyczące wykorzystania w Państwa badaniach metod i technik badawczych.

15.04. Proszę zapoznać się z teoretycznymi treściami dotyczącymi pedagogiki specjalnej. Proponowani autorzy: Joanna Głodkowska, Otto Speck, Janina Wyczesany oraz Iwona Chrzanowska

22.04. Wszystkie Panie proszę o aktywowanie maila z poczty APS. Kolejne rozdziały prac proszę przesyłać na maila APS

29.04. przesłanie artykułów, opracowań metodologicznych oraz linków internetowych przedstawiających zagadnienia związane z niepełnosprawnością intelektualną. Zadaniem studenta jest krytyczna analiza przesłanych materiałów oraz dokonanie analizy projektu swoich prac i przesłanie napisanych treści do wglądu dla prowadzącego. Prowadzący zapoznaje się z każdym przesłanym projektem, dokonuje ewentualnych poprawek i przesyła drogą mailową dla studenta.

06.05. Przez pocztę elektroniczną APS kontakt bieżący w sprawie postępów przy doborze materiałów i pisaniu rozdziałów teoretycznych

13.05. Przez pocztę elektroniczną APS kontakt bieżący z prowadzącym seminarium - w sprawie postępów przy doborze materiałów i pisaniu rozdziałów teoretycznych. Przesyłane materiały sprawdzane są na bieżąco i odsyłane na indywidualne adresy mailowe studentów.

20.05. Przez pocztę elektroniczną APS kontakt bieżący z prowadzącym seminarium - w sprawie postępów przy doborze materiałów i pisaniu rozdziałów teoretycznych oraz wyborze metod i technik badawczych. Przesyłane materiały sprawdzane są na bieżąco i odsyłane na indywidualne adresy mailowe studentów.

26.05. Przez pocztę elektroniczną APS kontakt bieżący z prowadzącym seminarium - w sprawie postępów przy doborze materiałów i pisaniu rozdziałów teoretycznych. Przesyłane materiały sprawdzane są na bieżąco i odsyłane na indywidualne adresy mailowe studentów.

03.06. Przez pocztę elektroniczną APS kontakt bieżący z prowadzącym seminarium - w sprawie postępów przy doborze materiałów i pisaniu rozdziałów teoretycznych. Przesyłane materiały sprawdzane są na bieżąco i odsyłane na indywidualne adresy mailowe studentów.

10.06.2020 - zaliczenie seminarium na które składa się: przygotowanie wycinka (rozdziałów) pracy dyplomowej zgodnie z obowiązującymi zasadami i wytycznymi na uczelni.

Metody i kryteria oceniania:

zaliczenie na podstawie złożonych materiałów do promotora pracy

Uwagi:

gr seminaryjna - dr A. Żabińska

W czasie edukacji zdalnej - kontakt z prowadzącym za pomocą poczty elektronicznej - mail APS oraz mail prywatny

Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.1.0-4 (2023-02-27)