Plan zajęć przedmiotu Diagnoza specjalnych potrzeb edukacyjnych [PC-5F-DSP] Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
9:50
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3305, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
9:50
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3232, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
11:40
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3305, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
11:40
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2225, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2223/2224, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 3305, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2223/2224, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2225, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
15:20
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 2225, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
15:20
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 2223/2224, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
15:20
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 1069, budynek nr 0101
Środa
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
9:50
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 3628/3629, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 2202/2203, budynek nr 0102
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 1069, budynek nr 0101
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3631, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3632, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
11:40
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3628/3629, budynek nr 0103
Katarzyna Kruś, Małgorzata Paplińska, Radosław Piotrowicz, Małgorzata Walkiewicz-Krutak
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Czwartek
Urszula Gosk-Sobańska
13:30
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Sala 3080 (aula B), budynek nr 0103
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C