Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Warsztaty umiejętności interpersonalnych [AK-0F-WUI] Semestr zimowy 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Katarzyna Stanek
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35 Sala 2221, budynek nr 0102
Katarzyna Stanek
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 14 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 2221, budynek nr 0102
Małgorzata Cichoń-Piasecka
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 15 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3429/3430, budynek nr 0103
Katarzyna Iwon
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Ewa Weremczuk-Marczyńska
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 31 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 4213, budynek nr 0104
Małgorzata Cichoń-Piasecka
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 16 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 3429/3430, budynek nr 0103
Monika Czyżewska
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 4313, budynek nr 0104
Joanna Sztuka
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 7 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 3632, budynek nr 0103
Ewa Weremczuk-Marczyńska
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 30 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55 Sala 4213, budynek nr 0104
Anna Zarazińska
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 10 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55 Sala 3630, budynek nr 0103
Joanna Sztuka
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 9 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55 Sala 3632, budynek nr 0103

Wtorek

Arkadiusz Korycki
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 22 każdy wtorek, 8:00 - 9:35 Sala 3605, budynek nr 0103
Krzysztof Grala
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 19 każdy wtorek, 8:00 - 9:35 Sala 3632, budynek nr 0103
Patrycja Jurkiewicz
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 26 każdy wtorek, 9:50 - 11:25 Sala 3628/3629, budynek nr 0103
Patrycja Jurkiewicz
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 25 każdy wtorek, 9:50 - 11:25 Sala 3628/3629, budynek nr 0103
Arkadiusz Korycki
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 21 każdy wtorek, 9:50 - 11:25 Sala 3605, budynek nr 0103
Krzysztof Grala
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 20 każdy wtorek, 11:40 - 13:15 Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Magdalena Ostolska
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 12 każdy wtorek, 11:40 - 13:15 Sala 1018, budynek nr 0101
Magdalena Ostolska
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 11 każdy wtorek, 11:40 - 13:15 Sala 1018, budynek nr 0101
Magdalena Ostolska
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 12 każdy wtorek, 13:30 - 15:05 Sala 1018, budynek nr 0101
Magdalena Ostolska
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 11 każdy wtorek, 13:30 - 15:05 Sala 1018, budynek nr 0101

Środa

Aleksandra Gajda
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 1 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Dorota Jankowska
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 27 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 4313, budynek nr 0104
Marta Mikołajczyk
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 35 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 1010, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 33 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 4313, budynek nr 0104
Jarosław Janowski
15:20 Laboratorium/warsztaty, grupa 32 każda środa, 15:20 - 16:55 Sala 4313, budynek nr 0104

Czwartek

Radosława Kompowska-Marek
8:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 24 każdy czwartek, 8:50 - 10:35 Sala 6308, budynek nr 9801
Katarzyna Ziomek-Michalak
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 34 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 1204, budynek nr 0101
Małgorzata Cichoń-Piasecka
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 18 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 3305, budynek nr 0103
Radosława Kompowska-Marek
10:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 23 każdy czwartek, 10:40 - 12:25 Sala 6308, budynek nr 9801
Małgorzata Cichoń-Piasecka
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 17 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 3305, budynek nr 0103

Piątek

Adrianna Jakubowska
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 4 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3631, budynek nr 0103
Joanna Sztuka
8:00 Laboratorium/warsztaty, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3630, budynek nr 0103
Adrianna Jakubowska
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 6 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3631, budynek nr 0103
Joanna Sztuka
9:50 Laboratorium/warsztaty, grupa 5 każdy piątek, 9:50 - 11:25 Sala 3630, budynek nr 0103
Sebastian Smoleń
11:40 Laboratorium/warsztaty, grupa 29 każdy piątek, 11:40 - 13:15 Sala 4228, budynek nr 0104
Sebastian Smoleń
13:30 Laboratorium/warsztaty, grupa 28 każdy piątek, 13:30 - 15:05 Sala 4228, budynek nr 0104

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)