Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Warsztaty umiejętności interpersonalnych AK-0F-WUI
Plan zajęć - Semestr zimowy 2019/2020


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.14
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Aleksandra Zadrożna
8:00, gr.13
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Małgorzata Stawska
8:00, gr.9
Laboratorium/warsztaty (1204 bud.0101), Barbara Ratajska
8:00, gr.17
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Ewa Weremczuk
8:00, gr.15
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Ewa Weremczuk
8:00, gr.5
Laboratorium/warsztaty (1207 bud.0101), Barbara Ratajska
8:00, gr.4
Laboratorium/warsztaty (1207 bud.0101), Barbara Ratajska
8:00, gr.3
Laboratorium/warsztaty (1207 bud.0101), Barbara Ratajska
9:00
9:50, gr.21
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
9:50, gr.23
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
9:50, gr.20
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Patrycja Jurkiewicz
9:50, gr.19
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Patrycja Jurkiewicz
9:50, gr.8
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Barbara Weigl
9:50, gr.7
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Barbara Weigl
9:50, gr.18
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Ewa Weremczuk
9:50, gr.31
Laboratorium/warsztaty (1208 bud.0101), Kaja Opasińska
9:50, gr.16
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Ewa Weremczuk
10:00
11:00
11:40, gr.25
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
11:40, gr.24
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
11:40, gr.28
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Patrycja Jurkiewicz
11:40, gr.22
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Patrycja Jurkiewicz
11:40, gr.30
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Kaja Opasińska
11:40, gr.11
Laboratorium/warsztaty (1207 bud.0101), Barbara Ratajska
12:00
13:00
13:30, gr.10
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Barbara Weigl
13:30, gr.27
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
13:30, gr.26
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Patrycja Jurkiewicz
13:30, gr.37
Laboratorium/warsztaty (6302 bud.9801), Michalina Izert
13:30, gr.34
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Małgorzata Cichoń-Piasecka
13:30, gr.32
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Małgorzata Cichoń-Piasecka
14:00
15:00
15:20, gr.27
Laboratorium/warsztaty (2119 bud.0102), Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa
15:20, gr.12
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Barbara Weigl
15:20, gr.36
Laboratorium/warsztaty (6302 bud.9801), Michalina Izert
15:20, gr.6
Laboratorium/warsztaty (3413 bud.0103), Katarzyna Prot-Klinger
15:20, gr.35
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Małgorzata Cichoń-Piasecka
15:20, gr.33
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Małgorzata Cichoń-Piasecka
15:20, gr.29
Laboratorium/warsztaty (3016 bud.0103), Kaja Opasińska
16:00
17:00
17:10, gr.2
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Arkadiusz Korycki
17:10, gr.1
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Arkadiusz Korycki
17:10, gr.29
Laboratorium/warsztaty (3016 bud.0103), Kaja Opasińska
18:00
19:0019:00, gr.38
Laboratorium/warsztaty (3412 bud.0103), Arkadiusz Korycki
20:00