Plan zajęć przedmiotu Filozofia z elementami logiki [AK-0F-FEL] Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy 2024/2025
- Semestr letni 2023/2024
- Semestr letni dla niestacjonarnych 2023/2024
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2023/2024
- Semestr letni 2022/2023
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2022/2023
- Semestr zimowy 2021/2022
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2021/2022
- Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2020/2021
- Semestr letni 2019/2020
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2019/2020
- Semestr zimowy 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jarosław Janowski
8:00
Ćwiczenia, grupa 30
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1069, budynek nr 0101
Anna Drabarek
8:00
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Anna Drabarek
8:00
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Wiktor Wolman
8:00
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
9:50
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1069, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
9:50
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1069, budynek nr 0101
Wiktor Wolman
9:50
Wykład, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Anna Drabarek
11:40
Ćwiczenia, grupa 35
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1027, budynek nr 0101
Anna Drabarek
11:40
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1027, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
11:40
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1069, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
11:40
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1069, budynek nr 0101
Wiktor Wolman
11:40
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
11:40
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Wiktor Wolman
11:40
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1069, budynek nr 0101
Wioletta Dziarnowska
11:40
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1206, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
13:30
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05
Sala 1203, budynek nr 0101
Wioletta Dziarnowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05
Sala 1206, budynek nr 0101
Anna Drabarek
15:20
Wykład, grupa 6
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Wioletta Dziarnowska
15:20
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1206, budynek nr 0101
Wtorek
Mateusz Radzki
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala 1204, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
8:00
Wykład, grupa 7
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala 3083 (aula A), budynek nr 0103
Anna Drabarek
8:00
Wykład, grupa 2
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 1204, budynek nr 0101
Anna Drabarek
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Anna Drabarek
9:50
Ćwiczenia, grupa 3
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
11:40
Ćwiczenia, grupa 34
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 2105, budynek nr 0102
Wiktor Wolman
11:40
Ćwiczenia, grupa 26
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 2221, budynek nr 0102
Wiktor Wolman
11:40
Ćwiczenia, grupa 24
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 2221, budynek nr 0102
Anna Drabarek
11:40
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Anna Drabarek
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Jarosław Janowski
11:40
Wykład, grupa 3
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3139 (aula C), budynek nr 0103
Wiktor Wolman
13:30
Ćwiczenia, grupa 27
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2221, budynek nr 0102
Wiktor Wolman
13:30
Ćwiczenia, grupa 25
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2221, budynek nr 0102
Jarosław Janowski
13:30
Wykład, grupa 5
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 1115/1116, budynek nr 0101
Środa
Czwartek
Wiktor Wolman
8:00
Wykład, grupa 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala 3080 (aula B), budynek nr 0103
Wiktor Wolman
9:50
Ćwiczenia, grupa 33
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3131/3132, budynek nr 0103
Wiktor Wolman
9:50
Ćwiczenia, grupa 32
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3131/3132, budynek nr 0103
Jarosław Janowski
9:50
Ćwiczenia, grupa 29
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Jarosław Janowski
9:50
Ćwiczenia, grupa 28
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Wiktor Wolman
11:40
Ćwiczenia, grupa 31
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C