Plan zajęć przedmiotu Siłownia kobiet i mężczyzn [52-SKM2] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Jolanta Parzęcka
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 2
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Wtorek
Paweł Jaworski
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 4
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 5
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 6
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 7
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
15:20
Wychowanie fizyczne, grupa 8
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Środa
Paweł Jaworski
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 9
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 10
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 11
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 12
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Czwartek
Michał Knittel
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 13
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Michał Knittel
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 14
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Michał Knittel
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 15
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Piątek
Jolanta Parzęcka
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 16
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 17
każdy piątek, 9:50 - 11:25
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 18
każdy piątek, 11:40 - 13:15
Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek z aulami C