| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | | | 8:00, gr.11 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 8:00, gr.14 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Michał Knittel | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| | |
|
| | | | |
9:50, gr.2 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | | 9:50, gr.6 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 9:50, gr.12 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 9:50, gr.15 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Michał Knittel | | 9:50, gr.19 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
| | | | |
| | | | |
|
11:40, gr.3 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | | 11:40, gr.7 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 11:40, gr.16 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Michał Knittel | | 11:40, gr.20 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| 13:30, gr.8 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | | 13:30, gr.17 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 13:30, gr.21 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Jolanta Parzęcka | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
| | |
|
| | | | |
15:20, gr.4 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Małgorzata Aleksandrowska | | 15:20, gr.9 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 15:20, gr.13 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| | |
17:00 | | | | | |
|
17:10, gr.5 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Elżbieta Kuśmierz | | 17:10, gr.10 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | | 17:10, gr.18 Wychowanie fizyczne (3033 (siłownia)), Paweł Jaworski | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|