Plan zajęć przedmiotu Wychowanie fizyczne - 1 [52-0F-WF1] Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr zimowy 2023/2024
- Semestr zimowy 2022/2023
- Semestr zimowy 2020/2021
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Kuśmierz
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 35
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Jolanta Parzęcka
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 28
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Elżbieta Kuśmierz
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 36
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Jolanta Parzęcka
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 29
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Jolanta Parzęcka
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 30
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Małgorzata Aleksandrowska
15:20
Wychowanie fizyczne, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Małgorzata Aleksandrowska
17:10
Wychowanie fizyczne, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Wtorek
Jolanta Parzęcka
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 31
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Paweł Jaworski
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 19
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Ilona Jaworska
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 7
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Jolanta Parzęcka
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 32
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Paweł Jaworski
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 20
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Ilona Jaworska
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 8
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Paweł Jaworski
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 21
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Ilona Jaworska
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 9
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Środa
Elżbieta Kuśmierz
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 37
każda środa, 8:00 - 9:35
Elżbieta Kuśmierz
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 38
każda środa, 9:50 - 11:25
Jolanta Parzęcka
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 33
każda środa, 9:50 - 11:25
Paweł Jaworski
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 22
każda środa, 9:50 - 11:25
Jolanta Parzęcka
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 34
każda środa, 11:40 - 13:15
Paweł Jaworski
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 23
każda środa, 11:40 - 13:15
Michał Knittel
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 13
każda środa, 11:40 - 13:15
Paweł Jaworski
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 24
każda środa, 13:30 - 15:05
Michał Knittel
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 14
każda środa, 13:30 - 15:05
Michał Knittel
15:20
Wychowanie fizyczne, grupa 15
każda środa, 15:20 - 16:55
Małgorzata Aleksandrowska
15:20
Wychowanie fizyczne, grupa 3
każda środa, 15:20 - 16:55
Małgorzata Aleksandrowska
17:10
Wychowanie fizyczne, grupa 4
każda środa, 17:10 - 18:45
Czwartek
Michał Knittel
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 16
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Paweł Jaworski
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 25
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Michał Knittel
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 17
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Ilona Jaworska
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 10
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Paweł Jaworski
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 26
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Michał Knittel
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 18
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Ilona Jaworska
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 11
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Paweł Jaworski
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 27
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Ilona Jaworska
13:30
Wychowanie fizyczne, grupa 12
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Piątek
Elżbieta Kuśmierz
8:00
Wychowanie fizyczne, grupa 39
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Elżbieta Kuśmierz
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 40
każdy piątek, 9:50 - 11:25
Małgorzata Aleksandrowska
9:50
Wychowanie fizyczne, grupa 5
każdy piątek, 9:50 - 11:25
Małgorzata Aleksandrowska
11:40
Wychowanie fizyczne, grupa 6
każdy piątek, 11:40 - 13:15