Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Siłownia kobiet i mężczyzn [52-0F-SKM1] Semestr zimowy 2022/2023

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Jolanta Parzęcka
8:00 Wychowanie fizyczne, grupa 1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
9:50 Wychowanie fizyczne, grupa 2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
11:40 Wychowanie fizyczne, grupa 3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Jolanta Parzęcka
13:30 Wychowanie fizyczne, grupa 4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Michał Knittel
15:20 Wychowanie fizyczne, grupa 5 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103

Wtorek

Paweł Jaworski
9:50 Wychowanie fizyczne, grupa 6 każdy wtorek, 9:50 - 11:25 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
11:40 Wychowanie fizyczne, grupa 7 każdy wtorek, 11:40 - 13:15 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
13:30 Wychowanie fizyczne, grupa 8 każdy wtorek, 13:30 - 15:05 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103

Środa

Paweł Jaworski
9:50 Wychowanie fizyczne, grupa 9 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
13:30 Wychowanie fizyczne, grupa 10 każda środa, 13:30 - 15:05 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Elżbieta Kuśmierz
15:20 Wychowanie fizyczne, grupa 11 każda środa, 15:20 - 16:55 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103

Czwartek

Paweł Jaworski
9:50 Wychowanie fizyczne, grupa 12 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
11:40 Wychowanie fizyczne, grupa 13 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103
Paweł Jaworski
13:30 Wychowanie fizyczne, grupa 14 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103

Piątek

Elżbieta Kuśmierz
8:00 Wychowanie fizyczne, grupa 15 każdy piątek, 8:00 - 9:35 Sala 3033 (siłownia), budynek nr 0103

Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek z aulami C

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-3 (2024-06-10)