Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy [51-ANG3-B2] Semestr zimowy 2018/2019

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Dorota Trefoń-Bykowska
8:00 Lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
9:25 Lektorat, grupa 16 każdy poniedziałek, 9:25 - 10:55 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
9:25 Lektorat, grupa 13 każdy poniedziałek, 9:25 - 10:55 Sala 1203, budynek nr 0101
Dorota Trefoń-Bykowska
9:35 Lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
11:00 Lektorat, grupa 17 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
11:00 Lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 11:00 - 12:30 Sala 1203, budynek nr 0101
Dorota Trefoń-Bykowska
11:10 Lektorat, grupa 10 każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Wyszyńska
11:35 Lektorat, grupa 5 każdy poniedziałek, 11:35 - 13:05 Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Dąbruś
13:30 Lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
13:30 Lektorat, grupa 27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05 Sala 2119, budynek nr 0102
Małgorzata Dąbruś
15:05 Lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
15:05 Lektorat, grupa 28 każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35 Sala 2119, budynek nr 0102

Wtorek

Środa

Małgorzata Wyszyńska
11:40 Lektorat, grupa 34 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 2310, budynek nr 0102

Czwartek

Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
13:10 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 13:10 - 14:40 Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
13:30 Lektorat, grupa 11 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
13:30 Lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 13:30 - 15:05 Sala 3310/3311, budynek nr 0103
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
14:45 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 14:45 - 16:15 Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
15:05 Lektorat, grupa 12 każdy czwartek, 15:05 - 16:35 Sala 2122, budynek nr 0102
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
16:20 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 16:20 - 17:50 Sala 2119, budynek nr 0102

Piątek

Dorota Kożuchowska
8:00 Lektorat, grupa 24 każdy piątek, 8:00 - 9:30 Sala 2105, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
8:30 Lektorat, grupa 22 każdy piątek, 8:30 - 10:00 Sala 1203, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
8:40 Lektorat, grupa 31 każdy piątek, 8:40 - 10:10 Sala 2122, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
9:35 Lektorat, grupa 25 każdy piątek, 9:35 - 11:05 Sala 2105, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
10:05 Lektorat, grupa 23 każdy piątek, 10:05 - 11:35 Sala 1203, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
10:15 Lektorat, grupa 32 każdy piątek, 10:15 - 11:45 Sala 2122, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
11:10 Lektorat, grupa 26 każdy piątek, 11:10 - 12:40 Sala 2105, budynek nr 0102
Agnieszka Rączka
11:50 Lektorat, grupa 33 każdy piątek, 11:50 - 13:20 Sala 2122, budynek nr 0102

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)