Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski IV – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy [51-0F-ANG4-B2] Semestr letni 2020/2021

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Dorota Kożuchowska
8:00 Lektorat, grupa 36 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Małgorzata Dąbruś
8:00 Lektorat, grupa 33 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Dorota Trefoń-Bykowska
8:00 Lektorat, grupa 22 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Beata Wiśniewska
8:30 Lektorat, grupa 16 każdy poniedziałek, 8:30 - 10:00
Elżbieta Grabińska
8:40 Lektorat, grupa 30 każdy poniedziałek, 8:40 - 10:10
Dorota Kożuchowska
9:35 Lektorat, grupa 35 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Małgorzata Dąbruś
9:35 Lektorat, grupa 32 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Dorota Trefoń-Bykowska
9:35 Lektorat, grupa 23 każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Beata Wiśniewska
10:05 Lektorat, grupa 17 każdy poniedziałek, 10:05 - 11:35
Elżbieta Grabińska
10:15 Lektorat, grupa 29 każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Dorota Kożuchowska
11:10 Lektorat, grupa 34 każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Małgorzata Dąbruś
11:10 Lektorat, grupa 31 każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Dorota Trefoń-Bykowska
11:10 Lektorat, grupa 24 każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Beata Wiśniewska
11:40 Lektorat, grupa 18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:10
Elżbieta Grabińska
11:50 Lektorat, grupa 28 każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Małgorzata Wyszyńska
13:30 Lektorat, grupa 37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Olena Galczewska
13:30 Lektorat, grupa 14 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Agnieszka Rączka
13:30 Lektorat, grupa 8 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:00
Olena Galczewska
15:05 Lektorat, grupa 15 każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35
Agnieszka Rączka
15:05 Lektorat, grupa 9 każdy poniedziałek, 15:05 - 16:35
Agnieszka Rączka
16:40 Lektorat, grupa 10 każdy poniedziałek, 16:40 - 18:10

Wtorek

Środa

Czwartek

Dorota Trefoń-Bykowska
13:30 Lektorat, grupa 25 każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Małgorzata Wyszyńska
13:30 Lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Dorota Trefoń-Bykowska
15:05 Lektorat, grupa 26 każdy czwartek, 15:05 - 16:35
Małgorzata Wyszyńska
15:05 Lektorat, grupa 20 każdy czwartek, 15:05 - 16:35
Dorota Trefoń-Bykowska
16:40 Lektorat, grupa 27 każdy czwartek, 16:40 - 18:10
Małgorzata Wyszyńska
16:40 Lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 16:40 - 18:10

Piątek

Małgorzata Wyszyńska
8:30 Lektorat, grupa 5 każdy piątek, 8:30 - 10:00
Agnieszka Rączka
8:40 Lektorat, grupa 11 każdy piątek, 8:40 - 10:10
Małgorzata Wyszyńska
10:05 Lektorat, grupa 6 każdy piątek, 10:05 - 11:35
Agnieszka Rączka
10:15 Lektorat, grupa 12 każdy piątek, 10:15 - 11:45
Małgorzata Wyszyńska
11:40 Lektorat, grupa 7 każdy piątek, 11:40 - 13:10
Agnieszka Rączka
11:50 Lektorat, grupa 13 każdy piątek, 11:50 - 13:20
Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)