Plan zajęć przedmiotu Język angielski III – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy [51-0F-ANG3-B2] Semestr zimowy 2021/2022
Ustawienia planu
Poniedziałek
Elżbieta Grabińska
8:00
Lektorat, grupa 33
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 2105, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
8:00
Lektorat, grupa 27
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
8:00
Lektorat, grupa 24
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1203, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
8:00
Lektorat, grupa 21
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1204, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
8:40
Lektorat, grupa 36
każdy poniedziałek, 8:40 - 10:10
Sala 1205, budynek nr 0101
Elżbieta Grabińska
9:35
Lektorat, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 2105, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
9:35
Lektorat, grupa 26
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
9:35
Lektorat, grupa 23
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 1203, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
9:35
Lektorat, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:35 - 11:05
Sala 1204, budynek nr 0101
Małgorzata Wyszyńska
10:05
Lektorat, grupa 17
każdy poniedziałek, 10:05 - 11:35
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
10:15
Lektorat, grupa 35
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 1205, budynek nr 0101
Olena Galczewska
10:15
Lektorat, grupa 29
każdy poniedziałek, 10:15 - 11:45
Sala 2122, budynek nr 0102
Elżbieta Grabińska
11:10
Lektorat, grupa 31
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 2105, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
11:10
Lektorat, grupa 25
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
11:10
Lektorat, grupa 22
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 1203, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
11:10
Lektorat, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:10 - 12:40
Sala 1204, budynek nr 0101
Małgorzata Wyszyńska
11:40
Lektorat, grupa 16
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:10
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
11:50
Lektorat, grupa 34
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 1205, budynek nr 0101
Olena Galczewska
11:50
Lektorat, grupa 28
każdy poniedziałek, 11:50 - 13:20
Sala 2122, budynek nr 0102
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Małgorzata Wyszyńska
8:00
Lektorat, grupa 38
każdy piątek, 8:00 - 9:40
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Alicja Fiałek
8:00
Lektorat, grupa 12
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Dąbruś
8:00
Lektorat, grupa 9
każdy piątek, 8:00 - 9:30
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Beata Wiśniewska
8:30
Lektorat, grupa 6
każdy piątek, 8:30 - 10:00
Sala 1203, budynek nr 0101
Olena Galczewska
8:40
Lektorat, grupa 15
każdy piątek, 8:40 - 10:10
Sala 2105, budynek nr 0102
Alicja Fiałek
9:35
Lektorat, grupa 11
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Dąbruś
9:35
Lektorat, grupa 8
każdy piątek, 9:35 - 11:05
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Beata Wiśniewska
10:05
Lektorat, grupa 5
każdy piątek, 10:05 - 11:35
Sala 1203, budynek nr 0101
Olena Galczewska
10:15
Lektorat, grupa 14
każdy piątek, 10:15 - 11:45
Sala 2105, budynek nr 0102
Alicja Fiałek
11:10
Lektorat, grupa 10
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Dąbruś
11:10
Lektorat, grupa 7
każdy piątek, 11:10 - 12:40
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Wyszyńska
11:40
Lektorat, grupa 37
każdy piątek, 11:40 - 13:10
Sala 1207, budynek nr 0101
Beata Wiśniewska
11:40
Lektorat, grupa 4
każdy piątek, 11:40 - 13:10
Sala 1203, budynek nr 0101
Olena Galczewska
11:50
Lektorat, grupa 13
każdy piątek, 11:50 - 13:20
Sala 2105, budynek nr 0102
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: