Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski II – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy [51-0F-ANG2-B2] Semestr letni 2023/2024

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Olena Galczewska
8:00 Lektorat, grupa 10 każda środa, 8:00 - 9:35 Sala 1203, budynek nr 0101
Monika Wójcik
8:00 Lektorat, grupa 7 każda środa, 8:00 - 9:35 Sala 1205, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
8:00 Lektorat, grupa 4 każda środa, 8:00 - 9:35 Sala 2119, budynek nr 0102
Elżbieta Grabińska
8:00 Lektorat, grupa 1 każda środa, 8:00 - 9:35 Sala 2105, budynek nr 0102
Olena Galczewska
9:50 Lektorat, grupa 11 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 1203, budynek nr 0101
Monika Wójcik
9:50 Lektorat, grupa 8 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 1205, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
9:50 Lektorat, grupa 5 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 2119, budynek nr 0102
Elżbieta Grabińska
9:50 Lektorat, grupa 2 każda środa, 9:50 - 11:25 Sala 2105, budynek nr 0102
Olena Galczewska
11:40 Lektorat, grupa 12 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 1203, budynek nr 0101
Monika Wójcik
11:40 Lektorat, grupa 9 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 1205, budynek nr 0101
Agnieszka Rączka
11:40 Lektorat, grupa 6 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 2119, budynek nr 0102
Elżbieta Grabińska
11:40 Lektorat, grupa 3 każda środa, 11:40 - 13:15 Sala 2105, budynek nr 0102

Czwartek

Olena Galczewska
8:00 Lektorat, grupa 22 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 1206, budynek nr 0101
Dorota Trefoń-Bykowska
8:00 Lektorat, grupa 19 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 1203, budynek nr 0101
Alicja Fiałek
8:00 Lektorat, grupa 16 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 2122, budynek nr 0102
Monika Wójcik
8:00 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 8:00 - 9:35 Sala 2105, budynek nr 0102
Olena Galczewska
9:50 Lektorat, grupa 23 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 1206, budynek nr 0101
Dorota Trefoń-Bykowska
9:50 Lektorat, grupa 20 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 1203, budynek nr 0101
Alicja Fiałek
9:50 Lektorat, grupa 17 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 2122, budynek nr 0102
Monika Wójcik
9:50 Lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 9:50 - 11:25 Sala 2105, budynek nr 0102
Olena Galczewska
11:40 Lektorat, grupa 24 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 1206, budynek nr 0101
Dorota Trefoń-Bykowska
11:40 Lektorat, grupa 21 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 1203, budynek nr 0101
Alicja Fiałek
11:40 Lektorat, grupa 18 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 2122, budynek nr 0102
Monika Wójcik
11:40 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 11:40 - 13:15 Sala 2105, budynek nr 0102

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)