Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język angielski II – B2, poziom średnio-zaawansowany wyższy [51-0F-ANG2-B2] Semestr letni 2019/2020

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Małgorzata Wyszyńska
13:30 Lektorat, grupa 37 każdy wtorek, 13:30 - 15:05 Sala 1120, budynek nr 0101
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
13:30 Lektorat, grupa 19 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
13:30 Lektorat, grupa 16 każdy wtorek, 13:30 - 15:00 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
15:05 Lektorat, grupa 20 każdy wtorek, 15:05 - 16:35 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
15:05 Lektorat, grupa 17 każdy wtorek, 15:05 - 16:35 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
16:40 Lektorat, grupa 21 każdy wtorek, 16:40 - 18:10 Sala 2105, budynek nr 0102
Beata Wiśniewska
16:40 Lektorat, grupa 18 każdy wtorek, 16:40 - 18:10 Sala 1107/1108, budynek nr 0101

Środa

Dorota Kożuchowska
8:00 Lektorat, grupa 34 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
8:00 Lektorat, grupa 31 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
8:00 Lektorat, grupa 25 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 2122, budynek nr 0102
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
8:00 Lektorat, grupa 22 każda środa, 8:00 - 9:30 Sala 1203, budynek nr 0101
Elżbieta Grabińska
8:40 Lektorat, grupa 28 każda środa, 8:40 - 10:10 Sala 2105, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
9:35 Lektorat, grupa 35 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
9:35 Lektorat, grupa 32 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
9:35 Lektorat, grupa 26 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 2122, budynek nr 0102
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
9:35 Lektorat, grupa 23 każda środa, 9:35 - 11:05 Sala 1203, budynek nr 0101
Elżbieta Grabińska
10:15 Lektorat, grupa 29 każda środa, 10:15 - 11:45 Sala 2105, budynek nr 0102
Dorota Kożuchowska
11:10 Lektorat, grupa 36 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Małgorzata Dąbruś
11:10 Lektorat, grupa 33 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 2119, budynek nr 0102
Dorota Trefoń-Bykowska
11:10 Lektorat, grupa 27 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 2122, budynek nr 0102
Bogumiła Jędrzejowska-Ulrych
11:10 Lektorat, grupa 24 każda środa, 11:10 - 12:40 Sala 1203, budynek nr 0101
Elżbieta Grabińska
11:50 Lektorat, grupa 30 każda środa, 11:50 - 13:20 Sala 2105, budynek nr 0102
Alicja Fiałek
13:30 Lektorat, grupa 8 każda środa, 13:30 - 15:00 Sala 2105, budynek nr 0102
13:30 Lektorat, grupa 1 każda środa, 13:30 - 15:00 Sala 2119, budynek nr 0102
Alicja Fiałek
15:05 Lektorat, grupa 9 każda środa, 15:05 - 16:35 Sala 2105, budynek nr 0102
15:05 Lektorat, grupa 2 każda środa, 15:05 - 16:35 Sala 2119, budynek nr 0102
Alicja Fiałek
16:40 Lektorat, grupa 10 każda środa, 16:40 - 18:10 Sala 2105, budynek nr 0102

Czwartek

Agnieszka Rączka
8:40 Lektorat, grupa 11 każdy czwartek, 8:40 - 10:10 Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
8:40 Lektorat, grupa 5 każdy czwartek, 8:40 - 10:10 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Olena Galczewska
9:25 Lektorat, grupa 14 każdy czwartek, 9:25 - 10:55 Sala 2105, budynek nr 0102
9:25 Lektorat, grupa 3 każdy czwartek, 9:25 - 10:55 Sala 2119, budynek nr 0102
Agnieszka Rączka
10:15 Lektorat, grupa 12 każdy czwartek, 10:15 - 11:45 Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
10:15 Lektorat, grupa 6 każdy czwartek, 10:15 - 11:45 Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Olena Galczewska
11:00 Lektorat, grupa 15 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 2105, budynek nr 0102
11:00 Lektorat, grupa 4 każdy czwartek, 11:00 - 12:30 Sala 2119, budynek nr 0102
Agnieszka Rączka
11:50 Lektorat, grupa 13 każdy czwartek, 11:50 - 13:20 Sala 2122, budynek nr 0102
Małgorzata Wyszyńska
11:50 Lektorat, grupa 7 każdy czwartek, 11:50 - 13:20 Sala 1107/1108, budynek nr 0101

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

Ul. Szczęśliwicka 40,
02-353 Warszawa
tel: +48 22 589 36 00 https://www.aps.edu.pl
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0-1 (2024-05-13)