Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy [10-PE-LI3] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Dorota Jankowska
15:20
Seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Maria Pielichowska
15:20
Seminarium, grupa 20
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Józefa Bałachowicz
15:20
Seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3093/3094, budynek nr 0103
Marta Kotarba
15:20
Seminarium, grupa 18
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1069, budynek nr 0101
Katarzyna Pardej
15:20
Seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1027, budynek nr 0101
Ewa Lewandowska
15:20
Seminarium, grupa 16
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1010, budynek nr 0101
Anna Mikler-Chwastek
15:20
Seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3632, budynek nr 0103
Edyta Zawadzka
15:20
Seminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3631, budynek nr 0103
Jolanta Wiśniewska
15:20
Seminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3630, budynek nr 0103
Marek Siwicki
15:20
Seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3528, budynek nr 0103
Mirosław Szymański
15:20
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3413, budynek nr 0103
Franciszek Szlosek
15:20
Seminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3332, budynek nr 0103
Jan Łaszczyk
15:20
Seminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Ewa Lewandowska-Tarasiuk
15:20
Seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3412, budynek nr 0103
Joanna Łukasiewicz-Wieleba
15:20
Seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Aleksandra Gajda
15:20
Seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3305, budynek nr 0103
Justyna Bluszcz
15:20
Seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Józef Bednarek
15:20
Seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
Anna Perkowska-Klejman
15:20
Seminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Wtorek
Środa
Czwartek
Anna Makaruk
8:00
Seminarium, grupa 6
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
9:50
Seminarium, grupa 6
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Maria Pielichowska
15:20
Seminarium, grupa 20
każdy czwartek, 15:20 - 16:55
Sala 2225, budynek nr 0102
Piątek
Zajęcia bez konkretnego terminu:
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C