Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 2 [10-PE-LI2] Semestr zimowy 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Ewa Lewandowska
10:00
Seminarium, grupa 16
każdy poniedziałek, 10:00 - 11:30
Sala 3431, budynek nr 0103
Dorota Jankowska
17:10
Seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3631, budynek nr 0103
Józefa Bałachowicz
17:10
Seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3528, budynek nr 0103
Marta Kotarba
17:10
Seminarium, grupa 18
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1107/1108, budynek nr 0101
Katarzyna Pardej
17:10
Seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Jan Jelinek
17:10
Seminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Anna Mikler-Chwastek
17:10
Seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Edyta Zawadzka
17:10
Seminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Jolanta Wiśniewska
17:10
Seminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1069, budynek nr 0101
Marek Siwicki
17:10
Seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3413, budynek nr 0103
Mirosław Szymański
17:10
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3412, budynek nr 0103
Franciszek Szlosek
17:10
Seminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3332, budynek nr 0103
Jan Łaszczyk
17:10
Seminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Ewa Lewandowska-Tarasiuk
17:10
Seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3305, budynek nr 0103
Joanna Łukasiewicz-Wieleba
17:10
Seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Aleksandra Gajda
17:10
Seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3232, budynek nr 0103
Justyna Bluszcz
17:10
Seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3093/3094, budynek nr 0103
Józef Bednarek
17:10
Seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
Anna Perkowska-Klejman
17:10
Seminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Wtorek
Środa
Anna Makaruk
8:00
Seminarium, grupa 6
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Maria Pielichowska
15:20
Seminarium, grupa 20
każda środa, 15:20 - 18:45
Sala 2225, budynek nr 0102
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C