Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 1 [10-PE-LI1] Semestr letni 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Joanna Łukasiewicz-Wieleba
10:40
Seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 10:40 - 11:25
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Maria Pielichowska
15:20
Seminarium, grupa 21
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1205, budynek nr 0101
Anna Witkowska-Tomaszewska
15:20
Seminarium, grupa 20
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 1069, budynek nr 0101
Marek Siwicki
15:20
Seminarium, grupa 12
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3528, budynek nr 0103
Joanna Łukasiewicz-Wieleba
15:20
Seminarium, grupa 5
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:05
Sala 3406, budynek nr 0103
Dorota Jankowska
17:10
Seminarium, grupa 22
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 2221, budynek nr 0102
Anna Witkowska-Tomaszewska
17:10
Seminarium, grupa 20
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3632, budynek nr 0103
Marta Kotarba
17:10
Seminarium, grupa 19
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 2225, budynek nr 0102
Katarzyna Pardej
17:10
Seminarium, grupa 18
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3412, budynek nr 0103
Ewa Lewandowska
17:10
Seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3631, budynek nr 0103
Jan Jelinek
17:10
Seminarium, grupa 16
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 2222, budynek nr 0102
Anna Mikler-Chwastek
17:10
Seminarium, grupa 15
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3309, budynek nr 0103
Edyta Zawadzka
17:10
Seminarium, grupa 14
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3093/3094, budynek nr 0103
Jolanta Wiśniewska
17:10
Seminarium, grupa 13
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3528, budynek nr 0103
Mirosław Szymański
17:10
Seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3332, budynek nr 0103
Franciszek Szlosek
17:10
Seminarium, grupa 10
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3413, budynek nr 0103
Jan Łaszczyk
17:10
Seminarium, grupa 8
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Ewa Lewandowska-Tarasiuk
17:10
Seminarium, grupa 7
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Aleksandra Gajda
17:10
Seminarium, grupa 4
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Justyna Bluszcz
17:10
Seminarium, grupa 3
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1069, budynek nr 0101
Józef Bednarek
17:10
Seminarium, grupa 2
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Anna Perkowska-Klejman
17:10
Seminarium, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Wtorek
Anna Makaruk
11:40
Seminarium, grupa 6
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
11:40
Seminarium, grupa 6
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Środa
Czwartek
Piątek
Zajęcia bez konkretnego terminu:
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C