Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 3 i złożenie pracy dyplomowej [10-PC-LI3] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Iwona Konieczna
9:00
Seminarium, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:00 - 10:30
Sala 3530, budynek nr 0103
Joanna Moleda
9:50
Seminarium, grupa 11
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 3516, budynek nr 0103
Ewa Bilska
jednokrotnieMarta Porembska
15:20
Seminarium, grupa 17
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3516, budynek nr 0103
Wtorek
Ewa Bilska
11:40
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3515, budynek nr 0103
Ewa Bilska
13:30
Seminarium, grupa 4
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 3515, budynek nr 0103
Środa
Katarzyna Nawrocka
13:30
Seminarium, grupa 12
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3516, budynek nr 0103
Urszula Gosk-Sobańska
15:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1208, budynek nr 0101
Agnieszka Jedlińska
17:10
Seminarium, grupa 24
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3632, budynek nr 0103
Dorota Lipiec
17:10
Seminarium, grupa 23
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3631, budynek nr 0103
Małgorzata Walkiewicz-Krutak
17:10
Seminarium, grupa 22
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3630, budynek nr 0103
Katarzyna Smolińska
17:10
Seminarium, grupa 21
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3413, budynek nr 0103
Kasper Sipowicz
17:10
Seminarium, grupa 20
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3412, budynek nr 0103
Stefan Przybylski
17:10
Seminarium, grupa 19
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 1204, budynek nr 0101
Anna Prożych
17:10
Seminarium, grupa 18
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3528, budynek nr 0103
Radosław Piotrowicz
17:10
Seminarium, grupa 16
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3332, budynek nr 0103
Iwona Patejuk-Mazurek
17:10
Seminarium, grupa 15
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3305, budynek nr 0103
Anna Nowicka-Skóra
17:10
Seminarium, grupa 13
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3235, budynek nr 0103
Izabella Kucharczyk
17:10
Seminarium, grupa 10
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
Hubert Iwanicki
17:10
Seminarium, grupa 8
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Wanda Hajnicz
17:10
Seminarium, grupa 7
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 1205, budynek nr 0101
Andrzej Giryński
17:10
Seminarium, grupa 5
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 3530, budynek nr 0103
Dorota Porembska
17:10
Seminarium, grupa 3
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 1104/1105, budynek nr 0101
Diana Aksamit
17:10
Seminarium, grupa 1
każda środa, 17:10 - 18:45
Sala 1010, budynek nr 0101
Czwartek
Katarzyna Nawrocka
13:30
Seminarium, grupa 12
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Sala 3516, budynek nr 0103
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0103 — Budynek z aulami C