Plan zajęć przedmiotu Seminarium dyplomowe - 1 [10-PC-LI1] Semestr letni 2019/2020
Ustawienia planu
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Katarzyna Nawrocka
15:00
Seminarium, grupa 9
każda środa, 15:00 - 16:30
Sala 1207, budynek nr 0101
Agnieszka Żabińska
15:20
Seminarium, grupa 20
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3412, budynek nr 0103
Agnieszka Jedlińska
15:20
Seminarium, grupa 19
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1027, budynek nr 0101
Izabela Więcek-Poborczyk
15:20
Seminarium, grupa 18
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3528, budynek nr 0103
Kasper Sipowicz
15:20
Seminarium, grupa 15
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3305, budynek nr 0103
Stefan Przybylski
15:20
Seminarium, grupa 14
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Marta Porembska
15:20
Seminarium, grupa 13
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3235, budynek nr 0103
Radosław Piotrowicz
15:20
Seminarium, grupa 12
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
Małgorzata Paplińska
15:20
Seminarium, grupa 11
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3631, budynek nr 0103
Anna Nowicka-Skóra
15:20
Seminarium, grupa 10
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3515, budynek nr 0103
Joanna Moleda
15:20
Seminarium, grupa 8
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3077, budynek nr 0103
Milena Miałkowska-Kozaryna
15:20
Seminarium, grupa 7
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1076/1077, budynek nr 0101
Magda Lejzerowicz
15:20
Seminarium, grupa 6
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1073/1074, budynek nr 0101
Kamil Kuracki
15:20
Seminarium, grupa 5
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1209/1210, budynek nr 0101
Andrzej Giryński
15:20
Seminarium, grupa 4
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3530, budynek nr 0103
Danuta Al-Khamisy, Agnieszka Dłużniewska
15:20
Seminarium, grupa 3
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
Ewa Bilska
15:20
Seminarium, grupa 2
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 1069, budynek nr 0101
Diana Aksamit
15:20
Seminarium, grupa 1
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3530, budynek nr 0103
Czwartek
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C