Plan zajęć przedmiotu Nowoczesne technologie w oddziaływaniach pedagogicznych [10-2F-NTP] Semestr letni 2018/2019
Ustawienia planu
Poniedziałek
Małgorzata Jabłonowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Małgorzata Jabłonowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Wtorek
Anna Makaruk
9:50
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
11:40
Ćwiczenia, grupa 8
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
13:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
15:20
Ćwiczenia, grupa 9
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
15:20
Ćwiczenia, grupa 7
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
17:10
Ćwiczenia, grupa 19
każdy wtorek, 17:10 - 18:45
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Sergo Kuruliszwili
17:10
Ćwiczenia, grupa 18
każdy wtorek, 17:10 - 18:45
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Środa
Urszula Fila
9:50
Ćwiczenia, grupa 17
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Urszula Fila
9:50
Ćwiczenia, grupa 6
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Urszula Fila
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Urszula Fila
11:40
Ćwiczenia, grupa 12
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Urszula Fila
13:30
Ćwiczenia, grupa 11
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Urszula Fila
13:30
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3329 (komp.), budynek nr 0103
Czwartek
Miłosz Romaniuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Miłosz Romaniuk
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 8:00 - 9:35
Sala 3328 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
9:50
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Anna Makaruk
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3326 (komp.), budynek nr 0103
Katarzyna Korbecka
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3330 (komp.), budynek nr 0103
Piątek
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: Budynek z aulami C