Plan zajęć przedmiotu Etyka ogólna i zawodowa [10-2F-EOZ] Semestr zimowy 2017/2018
Ustawienia planu
Poniedziałek
Halina Postek
8:00
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1206, budynek nr 0101
Halina Postek
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35
Sala 1206, budynek nr 0101
Piotr Rosół
9:50
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1205, budynek nr 0101
Halina Postek
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Piotr Rosół
9:50
Wykład, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 3139 (aula C), budynek nr 0103
Halina Postek
9:50
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Halina Postek
11:40
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15
Sala 1206, budynek nr 0101
Piotr Rosół
13:30
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05
Sala 1205, budynek nr 0101
Wtorek
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 24
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3093/3094, budynek nr 0103
Środa
Włodzimierz Tyburski
13:30
Wykład, grupa 1
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3139 (aula C), budynek nr 0103
Włodzimierz Tyburski
15:20
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 15:20 - 16:55
Sala 3232, budynek nr 0103
Czwartek
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Mateusz Radzki
9:50
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Mateusz Kucz
9:50
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Iwona Stachowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Bronisław Treger
9:50
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Mateusz Radzki
11:40
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Mateusz Radzki
11:40
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 3088/3089, budynek nr 0103
Iwona Stachowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 1206, budynek nr 0101
Mateusz Kucz
11:40
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 1206, budynek nr 0101
Bronisław Treger
11:40
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 1023/1024, budynek nr 0101
Mateusz Kucz
13:30
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Sala 1206, budynek nr 0101
Iwona Stachowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 13:30 - 15:05
Sala 1206, budynek nr 0101
Piątek
Mateusz Kucz
8:00
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 8:00 - 9:35
Sala 1206, budynek nr 0101
Iwona Stachowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Mateusz Kucz
9:50
Ćwiczenia, grupa 22
każdy piątek, 9:50 - 11:25
Sala 1206, budynek nr 0101
Mateusz Kucz
11:40
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 11:40 - 13:15
Sala 1206, budynek nr 0101
Iwona Stachowska
13:30
Ćwiczenia, grupa 23
każdy piątek, 13:30 - 15:05
Sala 1206, budynek nr 0101
Iwona Stachowska
15:20
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 15:20 - 16:55
Sala 1206, budynek nr 0101
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0103 — Budynek z aulami C