Plan zajęć grupy przedmiotów
- Jednostka:
- Wydział Stosowanych Nauk Społecznych
- Grupa przedmiotów:
- Obowiązkowe dla III r. PY, (5-l) stacjonarne
- Cykl dydaktyczny:
- Semestr zimowy 2018/2019
- Semestr zimowy 2019/2020
- Semestr letni 2019/2020
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2019/2020
- Semestr letni dla niestacjonarnych 2019/2020
- Semestr zimowy 2020/2021
- Semestr letni 2020/2021
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2020/2021
- Semestr letni dla niestacjonarnych 2020/2021
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2021/2022
- Semestr letni dla niestacjonarnych 2021/2022
- Semestr zimowy dla niestacjonarnych 2022/2023
- Semestr letni dla niestacjonarnych 2022/2023
Ustawienia planu
Poniedziałek
LAB, gr. 6 (1070/1071, bud. 0101)
11:40
Laboratorium/warsztaty, grupa 6
każdy poniedziałek, 11:40 - 15:05
Sala 1070/1071, budynek nr 0101
CW, gr. 3 (3412, bud. 0103)
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05
Sala 3412, budynek nr 0103
CW, gr. 4 (3332, bud. 0103)
15:20
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3332, budynek nr 0103
CW, gr. 1 (3628/3629, bud. 0103)
15:20
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55
Sala 3628/3629, budynek nr 0103
WYK, gr. 1 (3139 (aula C), bud. 0103)
17:10
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45
Sala 3139 (aula C), budynek nr 0103
Wtorek
CW, gr. 1 (1204, bud. 0101)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 8:00 - 9:35
Sala 1204, budynek nr 0101
CW, gr. 2 (3632, bud. 0103)
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 9:50 - 11:25
Sala 3632, budynek nr 0103
CW, gr. 1 (3632, bud. 0103)
11:40
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 11:40 - 13:15
Sala 3632, budynek nr 0103
CW, gr. 2 (3232, bud. 0103)
12:30
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 12:30 - 14:15
Sala 3232, budynek nr 0103
CW, gr. 1 (2222, bud. 0102)
13:30
Ćwiczenia, grupa 1
każdy wtorek, 13:30 - 15:05
Sala 2222, budynek nr 0102
CW, gr. 5 (3305, bud. 0103)
15:20
Ćwiczenia, grupa 5
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 3305, budynek nr 0103
CW, gr. 2 (3090/3092, bud. 0103)
15:20
Ćwiczenia, grupa 2
każdy wtorek, 15:20 - 16:55
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
CW, gr. 6 (3090/3092, bud. 0103)
17:10
Ćwiczenia, grupa 6
każdy wtorek, 17:10 - 18:45
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
Środa
CW, gr. 4 (3090/3092, bud. 0103)
8:00
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 3090/3092, budynek nr 0103
CW, gr. 2 (3528, bud. 0103)
8:00
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 3528, budynek nr 0103
CW, gr. 1 (3631, bud. 0103)
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 9:35
Sala 3631, budynek nr 0103
WYK, gr. 1 (3080 (aula B), bud. 0103)
9:50
Wykład, grupa 1
każda środa, 9:50 - 11:25
Sala 3080 (aula B), budynek nr 0103
WYK, gr. 1 (3083 (aula A), bud. 0103)
11:40
Wykład, grupa 1
każda środa, 11:40 - 13:15
Sala 3083 (aula A), budynek nr 0103
CW, gr. 3 (3412, bud. 0103)
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 13:30 - 15:05
Sala 3412, budynek nr 0103
Czwartek
CW, gr. 4 (1027, bud. 0101)
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:50 - 11:25
Sala 1027, budynek nr 0101
LAB, gr. 5 (3413, bud. 0103)
11:40
Laboratorium/warsztaty, grupa 5
każdy czwartek, 11:40 - 15:05
Sala 3413, budynek nr 0103
CW, gr. 4 (1069, bud. 0101)
11:40
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 11:40 - 13:15
Sala 1069, budynek nr 0101
LAB, gr. 1 (3413, bud. 0103)
11:40
Laboratorium/warsztaty, grupa 1
każdy czwartek, 11:40 - 15:05
Sala 3413, budynek nr 0103
WYK, gr. 1 (2120/2121, bud. 0102)
15:20
Wykład, grupa 1
każdy czwartek, 15:20 - 16:55
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
CW, gr. 4 (2120/2121, bud. 0102)
17:10
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 17:10 - 18:45
Sala 2120/2121, budynek nr 0102
CW, gr. 3 (3631, bud. 0103)
17:10
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 17:10 - 18:45
Sala 3631, budynek nr 0103
CW, gr. 2 (3630, bud. 0103)
17:10
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 17:10 - 18:45
Sala 3630, budynek nr 0103
CW, gr. 1 (3630, bud. 0103)
17:10
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 17:10 - 18:45
Sala 3630, budynek nr 0103
CW, gr. 4 (3630, bud. 0103)
19:00
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 19:00 - 20:30
Sala 3630, budynek nr 0103
CW, gr. 3 (3630, bud. 0103)
19:00
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 19:00 - 20:30
Sala 3630, budynek nr 0103
CW, gr. 2 (3631, bud. 0103)
19:00
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 19:00 - 20:30
Sala 3631, budynek nr 0103
Piątek
LAB, gr. 3 (2225, bud. 0102)
8:00
Laboratorium/warsztaty, grupa 3
każdy piątek, 8:00 - 11:25
Sala 2225, budynek nr 0102
LAB, gr. 2 (3526/3527, bud. 0103)
8:00
Laboratorium/warsztaty, grupa 2
każdy piątek, 8:00 - 11:25
Sala 3526/3527, budynek nr 0103
LAB, gr. 4 (1205, bud. 0101)
11:40
Laboratorium/warsztaty, grupa 4
każdy piątek, 11:40 - 15:05
Sala 1205, budynek nr 0101
CW, gr. 3 (3232, bud. 0103)
11:40
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 11:40 - 13:15
Sala 3232, budynek nr 0103
CW, gr. 3 (3628/3629, bud. 0103)
13:30
Ćwiczenia, grupa 3
każdy piątek, 13:30 - 15:05
Sala 3628/3629, budynek nr 0103
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- 0101 — Budynek dydaktyczny - główny A
- 0102 — Budynek biblioteczno-dydaktyczny B
- 0103 — Budynek z aulami C