Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Siłownia kobiet i mężczyzn 52-0F-SKM2
Wychowanie fizyczne (WF) Semestr letni 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: 266
Zaliczenie: Zaliczenie
Metody i kryteria oceniania:

Osiągnięcie zakładanych efektów nauczania weryfikowane będzie na podstawie:

- ukończenie platformy e-learningowej

-samodzielne opracowanie wybranych tematów w formie referatów (do 15.05)

-przygotowanie własnych konspektów zajęć wychowania fizycznego

(po 15.05 do przesłania lub do samodzielnego poprowadzenia w zależności od sytuacji epidemiologicznej)

Metody dydaktyczne:

-prowadzenie pracy i monitorowanie wykonywanych zadań na platformie e-learningowej

-podanie zagadnień do samodzielnego opracowania

-konsultacje indywidualne za pośrednictwem poczty elektronicznej w godzinach dyżurów i zajęć dydaktycznym (zgodnie z planem podanym w USOS)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:35, sala 3033 (siłownia)
Jolanta Parzęcka 8/14 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:25, sala 3033 (siłownia)
Jolanta Parzęcka 10/14 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:15, sala 3033 (siłownia)
Jolanta Parzęcka 13/14 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:05, sala 3033 (siłownia)
Jolanta Parzęcka 14/14 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55, sala 3033 (siłownia)
Jolanta Parzęcka 9/14 szczegóły
6 każdy wtorek, 8:00 - 9:35, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 4/14 szczegóły
7 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 12/14 szczegóły
8 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 13/14 szczegóły
9 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 11/14 szczegóły
10 każdy wtorek, 15:20 - 16:55, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 8/14 szczegóły
11 każda środa, 8:00 - 9:35, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 8/14 szczegóły
12 każda środa, 9:50 - 11:25, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 14/14 szczegóły
13 każda środa, 11:40 - 13:15, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 14/14 szczegóły
14 każda środa, 13:30 - 15:05, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 14/14 szczegóły
15 każda środa, 15:20 - 16:55, sala 3033 (siłownia)
Paweł Jaworski 4/14 szczegóły
16 każdy czwartek, 8:00 - 9:35, sala 3033 (siłownia)
Michał Knittel 13/14 szczegóły
17 każdy czwartek, 9:50 - 11:25, sala 3033 (siłownia)
Michał Knittel 13/14 szczegóły
18 każdy czwartek, 11:40 - 13:15, sala 3033 (siłownia)
Michał Knittel 14/14 szczegóły
19 każdy piątek, 9:50 - 11:25, sala 3033 (siłownia)
Elżbieta Kuśmierz 9/14 szczegóły
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku:
Budynek z aulami C
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.