Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Warsztaty umiejętności interpersonalnych AK-0F-WUI
Laboratorium/warsztaty (LAB) Semestr zimowy 2019/2020

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: (brak limitu)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy czwartek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3412
Arkadiusz Korycki 21/ szczegóły
2 każdy czwartek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3412
Arkadiusz Korycki 24/ szczegóły
3 każdy piątek, 8:00 - 11:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Barbara Ratajska 11/ szczegóły
4 każdy piątek, 8:00 - 11:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Barbara Ratajska 11/ szczegóły
5 każdy piątek, 8:00 - 11:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Barbara Ratajska 9/ szczegóły
6 każdy czwartek, 15:20 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3413
Katarzyna Prot-Klinger 9/ szczegóły
7 każdy czwartek, 9:50 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3412
Barbara Weigl 14/ szczegóły
8 każdy czwartek, 9:50 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3412
Barbara Weigl 11/ szczegóły
9 każda środa, 8:00 - 11:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1204
Barbara Ratajska 11/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 13:30 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3413
Barbara Weigl 11/ szczegóły
11 każdy piątek, 11:40 - 15:05, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1207
Barbara Ratajska 9/ szczegóły
12 każdy wtorek, 15:20 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3413
Barbara Weigl 7/ szczegóły
13 każda środa, 8:00 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Małgorzata Stawska 12/ szczegóły
14 każda środa, 8:00 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3413
Aleksandra Zadrożna 9/ szczegóły
15 każdy piątek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3412
Ewa Weremczuk 16/ szczegóły
16 każdy piątek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Ewa Weremczuk 18/ szczegóły
17 każdy piątek, 8:00 - 9:35, Budynek z aulami C, sala 3412
Ewa Weremczuk 22/ szczegóły
18 każdy piątek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Ewa Weremczuk 18/ szczegóły
19 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Patrycja Jurkiewicz 18/ szczegóły
20 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3412
Patrycja Jurkiewicz 18/ szczegóły
21 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3413
Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa 24/ szczegóły
22 każda środa, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3412
Patrycja Jurkiewicz 24/ szczegóły
23 każdy wtorek, 9:50 - 11:25, Budynek z aulami C, sala 3413
Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa 22/ szczegóły
24 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3413
Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa 26/ szczegóły
25 każdy wtorek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3413
Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa 20/ szczegóły
26 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3413
Patrycja Jurkiewicz 22/ szczegóły
27 każdy wtorek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3413
każdy wtorek, 15:20 - 16:55, Budynek biblioteczno-dydaktyczny B, sala 2119
Karolina Zdziechowska-Dzierzgwa 23/ szczegóły
28 każda środa, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3412
Patrycja Jurkiewicz 22/ szczegóły
29 każdy piątek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3016
każdy piątek, 17:10 - 18:45, Budynek z aulami C, sala 3016
Kaja Opasińska 21/ szczegóły
30 każdy piątek, 11:40 - 13:15, Budynek z aulami C, sala 3412
Kaja Opasińska 23/ szczegóły
31 każdy piątek, 9:50 - 11:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1208
Kaja Opasińska 24/ szczegóły
32 każdy piątek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3412
Małgorzata Cichoń-Piasecka 16/ szczegóły
33 każdy piątek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3412
Małgorzata Cichoń-Piasecka 17/ szczegóły
34 każdy piątek, 13:30 - 15:05, Budynek z aulami C, sala 3412
Małgorzata Cichoń-Piasecka 19/ szczegóły
35 każdy piątek, 15:20 - 16:55, Budynek z aulami C, sala 3412
Małgorzata Cichoń-Piasecka 22/ szczegóły
36 każdy czwartek, 15:20 - 16:55, Budynek Instytutu Edukacji Artystycznej - Spiska 16, sala 6302
Michalina Izert 16/ szczegóły
37 każdy czwartek, 13:30 - 15:05, Budynek Instytutu Edukacji Artystycznej - Spiska 16, sala 6302
Michalina Izert 19/ szczegóły
38 każdy czwartek, 19:00 - 20:30, Budynek z aulami C, sala 3412
Arkadiusz Korycki 31/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.