Seminarium dyplomowe - 2 10-PC-MR2
Seminarium (SEM)
Semestr letni dla niestacjonarnych 2018/2019
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2119 |
Danuta Al-Khamisy | 16/14 |
|
2 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1115/1116 |
Diana Aksamit | 20/14 |
|
3 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1205 |
Ewa Bilska | 14/14 |
|
4 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Ewa Dąbrowa | 7/14 |
|
5 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1206 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:30 - 10:25, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1206 |
Justyna Gasik-Daszkowska | 13/14 |
|
6 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3509 |
Joanna Głodkowska | 14/14 |
|
7 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1027 jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 10:30 - 12:55, Budynek dydaktyczny - główny A, sala 1007 |
Szymon Kawalla | 10/14 |
|
8 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1208 |
Joanna Kirsten | 14/14 |
|
9 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3530 |
Iwona Konieczna | 13/14 |
|
10 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3413 |
Joanna Moleda | 15/14 |
|
11 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3429/3430 |
Katarzyna Nawrocka | 13/14 |
|
12 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 9:30 - 10:25,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2202/2203 |
Anna Nowicka-Skóra | 14/14 |
|
13 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3077 |
Marta Pągowska | 15/14 |
|
14 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089 |
Anna Perkowska-Klejman | 15/14 |
|
15 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3235 |
Radosław Piotrowicz | 14/14 |
|
16 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3631 |
Grażyna Walczak | 15/14 |
|
17 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Magdalena Wałachowska | 7/14 |
|
18 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jolanta Wiśniewska | 2/14 |
|
19 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3632 |
Agnieszka Jedlińska | 20/20 |
|
20 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek z aulami C,
sala 3511 |
Hanna Żuraw | 15/14 |
|
21 |
jednokrotnie, niedziela (konkretny dzień, zobacz opis przedmiotu), 8:00 - 10:25,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1207 |
Aneta Jegier | 13/ |
|
22 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Anna Mikler-Chwastek | 1/ |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.