Seminarium dyplomowe - 1 10-PE-LIC1
Seminarium (SEM)
Semestr letni 2015/2016
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący |
Miejsca |
Akcje |
---|---|---|---|---|
1 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3413 |
Anna Andrzejewska | 10/16 |
|
2 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3088/3089 |
Józef Bednarek | 15/16 |
|
3 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3090/3092 |
Urszula Dernowska | 12/16 |
|
4 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3632 |
Jacek Gralewski | 13/16 |
|
5 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3330 (komp.) |
Małgorzata Jabłonowska | 14/16 |
|
6 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1107/1108 |
Ewa Lewandowska-Tarasiuk | 16/16 |
|
7 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1018 |
Anna Pawelec | 16/16 |
|
8 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Rafał Piwowarski | 1/16 |
|
9 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jan Sikora | 6/16 |
|
10 |
każdy piątek, 9:50 - 11:25,
Budynek z aulami C,
sala 3413 |
Franciszek Szlosek | 17/16 |
|
11 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3131/3132 |
Aleksandra Tłuściak-Deliowska | 16/16 |
|
12 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 16:55,
Budynek biblioteczno-dydaktyczny B,
sala 2202/2203 |
Agnieszka Olechowska | 15/16 |
|
13 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1070/1071 |
Anna Mikler-Chwastek | 17/16 |
|
14 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1073/1074 |
Aneta Jegier | 21/16 |
|
15 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3412 |
Beata Szurowska | 15/16 |
|
16 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Katarzyna Pardej | 6/16 |
|
17 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1076/1077 |
Jan Jelinek | 10/16 |
|
18 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek dydaktyczny - główny A,
sala 1104/1105 |
Małgorzata Kierzkowska | 12/16 |
|
19 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3305 |
Elżbieta Strutyńska-Laskus | 13/16 |
|
20 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:45,
Budynek z aulami C,
sala 3235 |
Agnieszka Zamarian | 17/16 |
|
21 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Urszula Markowska-Manista | 0/16 |
|
22 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Maciej Tanaś | 1/ |
|
23 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Mirosława Nerło | 3/ |
|
24 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Katarzyna Nawrocka | 1/ |
|
25 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jan Łaszczyk | 7/ |
|
26 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Jarosław Michalski | 3/ |
|
27 |
(brak danych),
(budynek nieznany),
(sala nieznana)
|
Renata Nguyen | 1/ |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie.